Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Yıllardır ülkemizin bankalara olan ihtiyacını karşılayan Ziraat Bankası, kar amacı gütmeden hizmet sunmaya her geçen gün devam etmektedir. Bu kapsamda ortaya çıkarılan projeler ve çalışmalara baktığımız zaman, düşük faizli, sıfır faizli ya da kefilsiz kredilerin, bunlara ek olarak da birçok farklı türde kredi kartının geliştirildiğini görmekteyiz. Eğer sizler de Ziraat Bankası’nın bu kaliteli hizmetlerinden faydalanmak ve kredi kartı başvurusu yapmak istiyorsanız, hem mevcut geliriniz hem de çalışmış olduğunuz meslek grubuna göre uyarlanan birçok kredi kartı olduğunu bilmelisiniz. Mesleklere göre ayrılan kredi kartları için çiftçilerimizi örnek gösterebiliriz. Çiftçilik ile meşgul olan kişiler Ziraat Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için doğrudan banka şubesine gitmeli ve çiftçi belgelerini göstererek işlemlerini devam ettirebilirler. Burada dikkat edilmesi gereken nokta şu şekildedir. Çiftçilerin başvuruları sonucunda alacakları kredi kartları, kullanıcısının istediği tarihlerde ödenebilecektir. Kısacası, yılboyu yaptığınız harcamaları hasat zamanı geldiğinde doğrudan ödeyebilecek, diğer kartlarda olduğu gibi her ay ödeme yapmak durumunda kalmayacaksınız.

Bunun gibi çoğaltabileceğimiz birçok avantajlı kredi kartları bulunmaktadır. Kendiniz için en uygun olanı seçtikten sonra bu şekilde başvuru yapabilirsiniz. Normal bir kredi kartı almak istiyorsanız da tek yapacağınız işlem, Ziraat Bankası internet sitesine girmek ve buradan da başvurular kategorisine tıklayarak, açılan sayfadan başvuru yapmaktır. Ön başvuru olarak kabul edilen internet uzantılı başvurularda, banka size kart vermeyi kabul ederse istenilen belgeler ile birlikte banka şubesine gitmeniz gerekecektir. Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunda belirttiğiniz gelirinizi, banka şubesine gittiğiniz zaman ise resmi bir belge ile göstermeniz gerekecektir. Bu işlemlerin ardından 10 ile 15 gün içerisinde kredi kartınız banka şubesine gelecektir.

Ziraat Bankası kredi kartı başvurusunda bulunan birçok öğrenci de bulunmaktadır. Şuan bankanın öğrenciler için geliştirdiği kredi kartı bulunmamaktadır. Fakat, Kredi ve Yurtlar Kurumu tarafından öğrencilere verilen bursların teslim edildiği Genç Kartlar için, kredi kartı özelliği getirilmiş durumdadır. Tek bir kart üzerinden hem kredi kartını hem de banka kartınızı kullanacağınız bu uygulamada, kredi kartınızı etkin hale getirmek için banka şubesine gitmeniz yeterli olacaktır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ