Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Başvurusu

Bu yazımızda size Ziraat bankasında kredi başvurusu nasıl oluyor bununla ilgili bilgi vereceğim. Fakat öncelikle Ziraat Bankası’ndan biraz bahsetmek istiyorum. Ziraat Bankası 20 Kasım 1863 yılında Osmanlı Devleti döneminde kurulmuş bir bankadır. Türkiye‘de ki 3 kamu bankasından biridir. Bu bankanın kurucusu Ahmet Şefik Mithat Paşa’dır.

Ziraat Bankası Kredi

Ziraat Bankası yıllardır esnafa ve çiftçiye kredileri ile destek olmuş ve gelişmesine katkıda bulunmuştur.  Ayrıca ciddi karlar yapan bu banka dünyaya adını duyurmuş bir bankadır. Her nerede olursanız olun en kolay ATM’ sine ulaşacağınız banka Ziraat Bankası’dır. Sizde ihtiyaç duyduğunuz ev kredisi, ihtiyaç kredisi gibi krediler için Ziraat Bankası’nın düşük faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Peki kredi başvurusu nasıl gerçekleştirilir? Kredi başvurusu gerçekleştirmenin birkaç yolu vardır. Bunlardan biri direk şubelerden birine giderek başvuru yapmak, diğeri sms ve ya telefonla ile başvuru yapmak ve bir diğeri ise internet yolu ile başvuruda bulunmaktır.

Telefon ve SMS ile Kredi Başvurusu

Eğer krediye ihtiyacınız varsa 444 00 00 numarasını arayabilir ve hiç yorulmadan telefon ile Ziraat Bankası Kredi başvurusu yapabilirsiniz. 7/24 hizmet veren bir sistemdir. Bu şekilde krediniz için ön onayı almış olursunuz. Ziraat Bankası’ndan sms ile de kredi alabilirsiniz bunun için yapmanız gereken tek şey ise Kredi yazıp boşluk bırakarak TC kimlik numarası boşluk kredi tutarı boşluk vade boşluk aylık net maaş bilgilerini yazarak 4747’ ye göndermenizdir. Daha sonrasında telefonunuza bir mesaj gelecek ve onaylanıp onaylanmama durumunu öğreneceksiniz. Bu yollardan birini tercih ettiğinizde siz bankaya gidene kadar evraklarınız hazırlanacaktır. Böylece kolayca ve kısa bir sürede kredi işlemlerinizi tamamlayarak ihtiyacınız olan parayı alabilirsiniz. Yine oldukça kolay bir yöntem olan web üzerinden başvuru işlemini ise Ziraat Bankası web sitesinden başvuru formunu doldurarak yapabilir ve ön onayı bu şekilde de alabilirsiniz.

Ziraat Bankası Şubesinden Kredi Başvurusu

Eğer başvurunuzu şubeden yapmak isterseniz, en yakın Ziraat Bankası şubesine gidip güler yüzlü çalışanları ile beraber başvuru formunu doldurarak başvuru işleminizi yapabilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:3/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ