Yazarkasa Pos Banka Kampanyaları 2017

Yazarkasa Pos Banka Kampanyaları 2017

İşletmeler için pos makinesi kullanmak elzem haline gelmiştir zira daha önce de bahsettiğimiz gibi bir çok alışveriş işleminde ödeme yöntemi olarak kredi kartları tercih edilmektedir. Gelen her 10 müşteriden 7’si kredi kartı ile ödeme yaptığı için işletmeler müşteri kazancı için pos edinmek zorunda kalmaktadır. Tüketici açısından da taksit seçeneği ve puan kazanımları olduğu için kredi kartının kullanımı son derece haklı gerekçedir. İşletme açısından da sonuçta kasaya nakit girdiği için ve müşteriyi memnun ettiği için pos makinesi kullanmak avantajlıdır. Eskiden her bankanın pos makinesini ayrı ayrı almak gerekirdi son dönemde çıkan akıllı yazarkasa sistemi yani yazarkasa pos sayesinde tek makineden hem fiş kesebiliyor hem de tüm bankaların pos makinelerini bir arada tutarak ödeme alabiliyorsunuz. Bankalar da yoğun talebi gördüğünden dolayı işletmelere ücretsiz yazarkasa pos cihazı kampanyaları düzenlemeye başladılar.Bu yazımızda Yazarkasa Pos Banka Kampanyaları 2017 yılında hangi bankalarda uygulanmaktadır bahsedeceğiz.

  • TEB Yazarkasa Pos Kampanyası

Türk Ekonomi Bankası TEB, POS ürünleri açısından oldukça geniş bir yelpaze ile karşımıza çıkıyor. Ortak Pos, DCC Pos, Sanal Pos, Pos Plus+, Yazarkasa Pos, Sabit Ücretli Pos ve Bonus Pos banka ürünleri arasında müşterilerine hizmet veriyor. Aşağıda TEB yazarkasa pos fiyatları bilginize sunulmuştur. TEB ücretsiz yazarkasa pos edinmek için ise, işyerinizin aylık cirosu min. 1500 TL ise TEB Business  kart ile 36 ay boyunca aylık 4000 TL yada 24 ay boyunca aylık 6000 TL harcama sözü vermeniz gerekmektedir.

  • Garanti Yazarkasa Pos Fiyatları

Yazarkasa Pos Banka Kampanyaları 2017 yılı için Garanti Bankası maalesef güncel kampanya sunmamaktadır. Yazarkasa Pos, Masaüstü Pos, DCC Pos, Temazsız Pos ve Sanal Pos ile müşterilerine hizmet eden Garanti Bankası güncel pos kampanyaları ve yazarkasa pos fiyatları hakkında bilgi edinmek için 444 03 39 hattını arayabilir veya garantiliisler.com.tr adresine bakabilirsiniz.

  • Vakıfbank Pos Cihazı Kampanyası

Vakıfbankası Pos destek ürünleri ile üye işyerleri için ücretsiz pos cihazı desteği vermektedir. Bir çok markayı bünyesinde bulunduran banka, her müşteri grubuna da farklı paket uygulaması sunmaktadır. Aylık 25 TL ile 100 TL arasında değişen bu paketler ciroya göre belirlenmektedir. Sabit Pos, Mobil Pos, Mail Order Pos,Döviz Pos, Doktor Pos,Sanal Pos,Temazsız Pos bankanın ürünleri arasında.

[Toplam:4    Ortalama:2.8/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ