Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası Kredi Başvurusu

Dijital bankacılık ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerine devam eden Yapı Kredi Bankası, ülkemizde her kesimden kişiye hizmet sağlamaktadır. Herhangi bir gelir beyaanı yapamayan öğrencilere destek sağlamak amacıyla geliştirdiği kredi kartı işlemleri, düşük faizli kredi imkanları ve kredi notu yüksek olan müşterilere uygulanan kefilsiz kredi hizmetleri, bunlardan sadece birkaçıdır. Yapı Kredi Bankası ile çalışan müşteriler, her türlü işlemlerini cep telefonlarına indirecekleri uygulama ile ya da internet sitesi üzerinden giriş yapılan internet bankacılığı sayfası ile gerçekleştirebilmektedirler. Her zaman bir adım daha önde olan banka müşterileri, yıllardır kredi başvurularını da bu yollar ile gerçekleştirmektedir. Fakat, kredi başvurularından internet üzerinden hizmet almak için banka müşterisi olma zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Hangi alanda olursa olsun, kredi ihtiyacınız olduğu zaman Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu işlemleri için internet sitesine giriş yapabilir, başvurunuzun sonucunu da birkaç dakika içerisinde cep telefonunuza gelecek olan bilgilendirme mesajı ile öğrenebileceksiniz.

Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu yapmadan önce, bankanın sizlere sunduğu ücretsiz hesaplama aracından da faydalanabilirsiniz. Burada başvuru yapılacak her kredi türü için hesaplama aracı bulunmaktadır. Bunun için başvuru yapacağınız kredi türünü seçmeniz, kredi tutarlarını belirtmeniz ve ardından da vade süreleri hakkında istenen bilgileri doldurduktan sonra saniyeler içerisinde kredi analiziniz ortaya çıkacaktır. Bu analizde, toplam masraflar dahil edildiği zaman ödemekle yükümlü olduğunuz kredi tutarı, aylık taksitler ve faiz oranları hakkında tüm bilgiler sizlere sunulacaktır.

Bu hesaplama işleminin ardından da Yapı Kredi Bankası kredi başvurusu işlemlerini başlatmak için Başvur butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. TC kimlik numaranız ve sonucun bildirilmesi için tuşlayacağınız cep telefonu numaranızın ardından başvurularınız kayıtlara geçecektir. Gereken işlemlerin tamamlanması için beş on dakikalık bir sürenin geçmesinin ardından banka sizlere sonuç içeren bir mesaj atacaktır. Eğer başvurunuz olumsuz yanıtlanmışsa bunun sebepleri de mesajda bildirilecektir. Fakat, yapmış olduğunuz kredi başvurusu banka politikalarınca uygun değerlendirilmişse, kredinizin onaylandığı ve bu krediyi alabilmek için de neler yapmanız gerektiğini bildiren bir kısa mesajı almış olacaksınız. İşlemleri tamamladıktan sonra bankanıza başvurarak kredinizi alabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ