Vakıfbank Çalışma Saatleri 2017

Vakıfbank Çalışma Saatleri 2017

Tarih 1954. Türkiye’de bankacılık sektöründe yeni bir anlayış getiren Vakıfbank kuruluşunu ilan ediyor. O tarihten bu zamana kadar bir çok alanda tüketicilere hizmet eden Vakıfbank günümüzde en çok kapısı çalınan bankalardan biri. Özellikle üniversiteler ile anlaşmalı çalışan Vakıfbank, öğrencilerin en sık kullandığı banka unvanını da elinde bulunduruyor. Tarımcılık alanında geliştirmiş olduğu kredi ürünleri ile çiftçilerin, verdiği destekler ile KOBİ’lerin ve sunmuş olduğu nice hizmetler ile bireysel tüketicilerin sıkça irtibatta olduğu Vakıfbank Çalışma Saatleri 2017 yılında değişti mi?

Vakıfbank Çalışma Saatleri 2017

Vakıfbank Açılış Saati : 09:30

Öğle Tatili : 12:30 – 13:30

Vaıfbank Kapanış Saati : 17:00

Vakıfbank İletişim Bilgileri

Neden Vakıfbank Tercih Ediliyor?

Ülke ekonomisine büyük katkıları olan Vakıfbank köklü ve güçlü altyapısı ile her zaman tüketicilerin tercih nedeni olmuştur. Kredi, kredi kartı, borsa, döviz, para transferi gibi konularda hızlı ve güvenli olması da bankanın tercih edilme sebepleri arasında gösterilebilir.

900 üzerinde şube sayısı ve 2 Binden fazla ATM noktası ile geniş hizmet ağına sahip Vakıfbank sadece ülkemizde değil diğer bir çok dünya ülkesinde de şubesi bulunan büyük bir bankadır. Güneş Sigorta, Vakıf Emeklilik, Vakıf Enerji ve Madencilik gibi kurumları da bulunmaktadır.

Vakıfbank EFT Saatleri 2017

Banka nezdinde kredi kartları, otomatik ödeme talimatları, yatırım ürünleri gibi bir çok işlemleri yapmanız mümkün. Tüm işlemler için bireysel yada ticari müşteri olmanız yeterli. Havale ve EFT gibi para transferleri için de bir çok platform mevcut. Vakıfbank EFT saatleri ise 09:30 – 16:30 arasıdır. Para transferi işlemleri için bankanın şubelerinden, internet bankacılığından veya mobil uygulamalarından işlemlerinizi kısa sürede gerçekleştirebilirsiniz.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ