Ufak Tefek Krediler

Ufak Tefek Krediler

Artık Salı günleri yayınlanan “ufak tefek cinayetler” filmini nasıl izliyorsam yazının başlığı da böyle çıktı. Neyse, olsun arada böyle şeyler. Zaten ekonomi denen zımbırtı yani bu finans olayları felan sıkıcı, arada tebessüm etmek dalga geçmek gerek. Konumuz efendim, 1000 tl kredi ve 5000 tl kredi veren bankalar, faiz oranları, şartları ve şurtları. Acil bin tl lazım diyen o kadar çok vatandaş var ki bu ülkede, ne yapacaklar bir türlü anlam veremedim. Gerçi bu yazıyı bir şekilde okuyorsanız size de acil para lazım demek ki, merakımı gidermek adına aşağıda yani yazının sonunda yorum bölümüne 1000 tl ile ne yapacaksınız yazar mısınız size zahmet J

Çok fazla sıkmadan, laf lafı açar ya hani biz konumuza dönelim. Bugün illa ki para herkese lazım, ufağı büyüğü de fark etmez yani para paradır. Şimdi bu ufak tefek krediler konusuna girmeden size şunu belirtmek isterim. Bir kredi kartınız ve bu kredi kartının limiti var mı? Kredi kartınız yok bir bankadan kredi mi çekeceksiniz? Bunlar önemli ayrıntılar ve tabii bi de kredi notu mevzusu var yani 1200 ve üzeri bir kredi notunuz var mı? Öyle ufak rakamlar diyoruz ama misal kredi notunuz 800 ise 100 TL kredi bile alamazsınız bankalardan. Banka dediğime bakmayın siz anladınız ne demek istediğimi ( bkz.TDK sözlük kan emici ).

Bu konuyu dediğimiz gibi kategorize ( bu lafı da bi yerde kullanmak nasip oldu ya ölsem gam yemem artık ) ettikten sonra ilk olarak kredi kartınız var hatta zor ama limitiniz de var diyelim. Size ilk tavsiyem, kredi kartından masrafsız taksitli nakit avans çekmek. Çoğu banka 9 ay vade ile taksitli nakit avans sunmakta, masrafsız ama faiz var tabi ama ufak tefek ( bu laftan da tiksindim he ). Ne yapacaksınız? Hemen bankanızın ATM’sine gidip kartınızı sokacak ve taksitli nakit avans çekeceksiniz. He bunun için kredi kartınızın nakit çekime de kapalı olmaması gerek. Ay ne çok şey istedim di mi? Ama ben değil yasalar böyle diyor, benim suçum yok.

İkinci hususa dönelim, kredi kartınız yok veya limiti yetersiz, nakit çekime kapalı ama 1000 tl kredi lazım yada 5 bin tl kredi gerek ne yapmak lazım? Kredi notunuz iyi yada orta seviye ise ben size diğer tüm abuk subuk kredi finans sitelerinde olduğu gibi vade farklarını ve faiz oranlarını aktarıyım ve bunun yanında bonus olarak başvuru kanallarını da söyliyim.

Bin TL Kredi Lazım Diyenlere

Denizbank 12 ay vade ile aylık 92,37 TL taksitle en uygun krediyi sunan banka ve toplam geri ödemesi 1.113,40 TL. Başvuru için bankaya felan gitmeyin hele ki böyle küçük meblağ için. Yapmanız gereken internet bankacılığını kullanmak. Bu arada 2 fatura için otomatik ödeme talimatı verirseniz faiz ödemiyorsunuz. O zaman da aylık 83,33 TL gibi bir rakam ile 12 ay vadeli 1000 tl kredi kullanmış oluyorsunuz ki bu iyi bir fırsat.

ING Bank kredim sonsuz ürünü ile 12 ay vadeli 1000 tl çekmek isterseniz aylık 93,68 TL ödersiniz, toplamda da 1.129,15 TL ödemiş olursunuz. Kredi başvurusu için buraya tıklayın, 5 dakika da cevap alırsınız.

Bin tl için size hemen diğer alternatiflerden kısaca bahsedeyim zira şartları, cevapları, başvuru şekilleri hemen hemen hepsinde aynı. Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank diğer düşük faiz ödeyebileceğiniz alternatif bankalar. Ortama 92 Tl taksitle 1000 lira kredi kullanabiliriniz bu bankalardan.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ