TEB Kredi Kartı Başvurusu

TEB Kredi Kartı Başvurusu

Türkiye Ekonomi Bankası, ülkemizde genellikle kurumsal firmalara hizmetleri ile bilinen, bankacılık sektörünün yükünün de büyük bir çoğunluğunu üstlenmiş olan kurumlarımızdan bir tanesidir. Bu kurum, hem bireysel hem de kurumsal anlamda faaliyet göstermekte olan müşterileri için çok cazip fiyatlar ve oranlar ile kredi ve kredi kartı imkanı da sunmaktadır. Müşterilerine hızlı bir şekilde hizmet veren banka, kredi kartı ve kredi kullanmak isteyen kullanıcıları için ilk olarak internet siteleri üzerinden başvuru yapmalarını istemektedir. Bunun nedeni işlemlerin daha hızlı bir şekilde gerçekleşmesi içindir. Teb kredi kartı başvurusu yapacak olan kişilerden bilineceği üzere tamamına kredi ya da kredi kartı desteği sağlanmayacaktır. Çünkü binlerce vatandaşımız borçlarını zamanında ve düzenli ödemediklerinden dolayı kredi notlarını düşürmüş, banka sicillerini de bozmuş durumdadırlar. Bundan dolayı, internet üzerinden yapılan başvurularda kişilerin kredi notları ve Merkez Bankası’nda kayıt altına alınan kredi sicilleri sorgulanmaktadır. Eğer herhangi bir problem ile karşılaşılmamışsa, bu durumda kişilerin ön başvuruları onaylanır ve banka şubelerine gelmeleri konusunda bir bildirim gönderilir.

Teb kredi kartı başvurusu olumlu sonuçlanan kişiler, banka şubesine gitmeden önce bazı belgeleri hazır hale getirmeleri gerekmektedir. Bunlardan ilki kişilerin kimlikleridir. Bunun haricinde en önemli belge, kişilerin maaş bordrolarıdır. Bu belge, çalışılan kurumun muhasebe departmanından temin edilebilecektir. Bu belgede, kişilerin aylık ne kadar ücret ile çalıştıkları, ne kadar süredir bu firmada çalıştıkları gibi bilgilere yer verilmiş durumdadır. Eğer, bu belgeyi temin edemiyorsanız yani herhangi bir kurumda sürekli ve sigortalı olarak çalışmıyorsanız, bankanın sizlere herhangi bir ürün verme şansından söz edemeyiz. Çünkü, bankalar size vereceği krediler için, ödemelerinizi yapacağınız konusunda sahip olacakları güvenceyi bu maaş bordrolarından almaktadır. Aksi durumlarda ise destek sağlanamayacaktır.

Üniversite eğitimi alacak olan kişilerin ani ihtiyaçları için Türkiye Ekonomi Bankası’na birçok kredi başvurusu yapılmaktadır. Maaş belgesi gösteremeyen kişiler için hizmet sunulamadığından dolayı öğrencilere de aynı şekilde olumsuz yanıt verilecektir. Fakat, aile bireylerinden birisinin sahip olduğu kredi kartlarından, öğrencilerin üzerine ek kartlar çıkarılabilecektir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ