Sıfır Araç Kasko Değer Sorgulama

Sıfır Araç Kasko Değer Sorgulama

Kasko, yüksek meblağlar karşılığında aldığınız ve sizin için değer oluşturan sıfır aracınızın oluşabilecek risklere karşı koruyan ve yaptırılması isteğe bağlı olan sigorta türüdür. Kasko sayesinde küçük ödemeler yaparak büyük masraflara karşı koruma kalkanı oluşturma imkanına sahip olursunuz. Bu bağlamda araç kasko bedelleri sorgulama işlemleri oldukça ilgi görmektedir.

Kasko Değeri Önemlidir

Araç kasko değeri, kasko değerini belirlemeye yarayan araç bedeli olmak ile birlikte sigorta poliçesi hazırlanırken sıkça karşılaşılan terimlerden biridir. Özellikle sıfır araç alan kişilerin araçlarını koruma altına almak adına yaptırdığı araç kasko değer sorgulama, oldukça faydalı bir işlemdir. Mevcut olan bütün araç modelleri ile birlikte yaşları için her ay düzenli olarak güncellenen bir liste hazırlanır. Aracın sıfır ya da ikinci el olması değişmeksizin kasko poliçesi düzenlenirken bu listeden yararlanılır. Ancak bu listede bulunan değerler kesin olmamak ile birlikte tavsiye niteliğinde değerlerdir. Aracınıza sonradan eklemiş olduğunuz aksesuarlar kasko değerine dahil edilmez. Listede bulunan fiyatlar göz önünde bulundurularak sonradan eklenen aksesuarlar için ek prim ödenerek kasko poliçesine dahil edilebilir.

Riskleri Göz Ardı Etmeyin

Zaman ve yüksek rakamlar harcayarak aldığınız sıfır aracınızın karayollarında başına neler gelebileceğini bilemezsiniz. Sonuç olarak araç kasko bedeli sorgulama işlemi yaparak standart kasko, full kasko ve ek teminatlı kasko paketleri gibi aracınız ve sizin için en uygun olanını seçebilir ve olabilecek çeşitli sorunlar için önlem alabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ