Senetle Borç Para Veren Firmalar

Senetle Borç Para Veren Firmalar

Özellikle İstanbul, Ankara ve İzmir gibi büyük şehirlerde başta olmak üzere diğer tüm illerde de Senetle Borç Para Veren Firmalar bulunmaktadır. Her insan hayatında maddi açıdan sıkıntılı olduğu dönemler yaşamıştır, her zaman işle yolunda gitmeyebilir. Bu gibi acil para lazım olduğu durumlarda ilk başvurduğumuz yerler ise bankalardır. Fakat özellikle kredi notu kavramının da ülkemizde iyice benimsenmesi ve bankaların da baktıkları ilk kriter olması dolayısı ile, kredi notu düşük olan kişiler bankalardan kredi başvurusu red cevabı almaktadırlar. Zaten tatil gibi evlilik gibi yada iş kurmak gibi bir eğilimden değil de borçlardan kurtulmak için kredi aradığımızda bu durum aslında saçmalıktır zira zor durumda olan bir insan zaten kurtulmak için kredi istemektedir. Banka da kendisini riske atmamak için özellikle borç limitleri dolmuş kişilere ve kredi sicili bozuk olana kredi vermeye yanaşmaz. KMH hesabı ekside, kredi kartları borçları dağ gibi olmuş ve kredi çekerek bu durumu en azından taksitlendirmeye niyetlenen kişilerin önlerine koskoca bir duvar çıkar. Çaresizlik maalesef insanları farklı yöntemler bulmaya itmekte, senetle borç para veren yerler arayışı tam bu noktada başlamış olur. Yazımızın giriş kısmı biraz uzun oldu fakat sizin durumunuzu da anladığımız için biraz dertleşmek gibi olsun istedik. Bu makalemizde acil paraya ihtiyacım var diyenlere, kredi kartı limitleri dolmuş veya kredi kartı kullanmayan, bankadan kredi çekemeyen kişiler için senetle para veren yerleri araştırmak istedik. Senet karşılığı para veren yerler denilince akla ilk gelen isim tefeciler olur. Günümüzde bir çok firma bu anlamda çoğalmış ve kredi çıkartılır sözü ile ortalıkta dolaşmaktadır. Tefeciler ile ne kadar kıyaslanır ne derece doğrudur bir bakalım istedik.

Senetle Borç Para Nereden Bulunur?

 • Özel firmaların vermiş olduğu krediler
 • Senedi veya çeki olanlar için Factoring firmalarından vadesi dolmadan senet/çek kırdırma
 • Kuyumculardan ve döviz bürolarından senetle para temini
 • Taksitle cep telefonu alıp satmak
 • Oyun konsolu, kulaklık, televizyon, beyaz eşya gibi malzemeleri taksitle alarak peşin satmak
 • Senetle alışveriş sitelerinden faydalanmak

Senetle Borç Para Veren Kurumlar Yerler Firmalar

Günümüzde bir çok insan borçlar ile boğuşmakta yani bu yazımızı okuyorsanız yalnız olmadığınızı bilin. Bunu bilen sadece bizler değiliz elbette, tefeciler ve senetle borç veren kurumlar da bunu bildikleri için yanlarında avukat ve icra takibi yapacak personeller dahil şirketleşme politikası izlemekte, yüksek faizler ile bu gibi zor durumda kalan insanlardan ne yazık ki faydalanmaktadırlar. Onlara kalırsa da yardımcı olmaktadırlar diyebiliriz. Kimse çok zor durumda kalmadıkça keyfi olarak dur ben bi senetle borç para veren yerler nereler araştırıyım demez elbette. Tabi ki tefeciler diye adlandırdığımız bu insanların yada firmaların yüksek faizle kredi sunduğunu biliriz ama el mahkum kalınca mecbur kabulleniriz. Senetle para veren firmalar genellikle 10 Bin Liraya kadar para vermektedir. Bunun altını çizerek banka harici para bulma yöntemlerine gelin birlikte madde madde bakalım.

 • Senetle Cep Telefonu Alıp Nakite Çevirme

En bilinen ve en kolay senetle para bulma yönteminden başlayalım. Belki 2.el ilan sitelerinde de görmüşsünüzdür. Kutusu açılmamış yepyeni telefonlar ikinci el olarak satılmaktadır. Bu yöntemi çok sayıda insan uygulamaktadır. Detaylara gelince basit, senetle cep telefonu satan telefoncu bulmak ile işe başlıyorsunuz. Sonrasında piyasada en çok rağbet gören bir cep telefonunu senet karşılığı alıp kutusunu açmadan, faturası ile piyasa değerinin biraz aşağısına satıyorsunuz. Amaç senetle cep telefonu alıp nakite çevirmek zaten alan kişide inanın bu durumdan haberdar insanlardır, yani kısa zamanda nakit paraya kavuşursunuz. Peki senetle cep telefonu satan yerler nereler derseniz, örneğin Evkur gibi mağazaları örnek gösterebiliriz. Bu gibi yerlerden diyelim ki piyasa değeri 3000 TL olan bir cep telefonunu senetle 4000 TL ‘ye aldınız. 24 Ay taksit yaptırsanız aylık ödemeleriniz 167 TL olur. Bu cep telefonunu da piyasada 2500 TL’ye aynı gün kolaylıkla satabilir, telefonu nakite çevirebilirsiniz. Acil para lazım olduğunda bu yöntemi uygulayan insanların sayısı hızla artmakta. Senetle borç para veren firmalar sayesinde sizde bu yöntemi kullanarak kısa zamanda nakit paraya kavuşmuş olursunuz.

 • Senetle Altın Veren Kuyumcular

Senetle para veren kuyumcular yöntemi ise şöyledir; kuyumcular size senet karşılığı altın verirler. Sizde altını istediğiniz zaman bozdurarak paraya çevirebilirsiniz. İster yatırım amaçlı düşünün isterseniz ihtiyaçlarınızı karşılamak amacı ile düşünün bu yöntem ile de senet karşılığı paraya kavuşabilirsiniz. Üstelik yatırım konusunda tecrübe sahibi iseniz bu işten para bile kazanabilirsiniz.

 • Senetle Borç Para Veren Yerler

Kefilsiz para veren firmalar hızla artmaktadır. Artık borçlar iyice çoğalmış ve işin içinden çıkılmaz duruma gelmişse son çare bu firmaları değerlendirebilirsiniz. Bizim size tavsiyemiz bu tip senetle para veren firmaları tercih edeceğinize yukarıda ki örneklerde olduğu gibi senetle bir şeyler alıp nakite çevirmek en iyisi olacaktır. Senetle kefilsiz para veren yerler artık en son çareniz olmalı. Acil para ihtiyaçlarınız da size yardımcı olabileceklerini söyleyen kişi veya kurumlara itimat etmeyin, iyice araştırın. Dolandırıcı sayısı da bu sektörde hızla artış göstermekte. Her gün haberlerde yeni bir örneğine rastlamak mümkün. O nedenle önce akrabalarınıza, arkadaşlarınıza bir danışın, sıkıştığınızı ve borç paraya ihtiyacınız olduğunuzu söyleyerek şansınızı deneyin.

Senetle Kredi Veren Yerler

2017 sicil affı uygulaması ile kredi sicilinizi temizleyerek bankalardan kredi de çekebilirsiniz. Sicil affından faydalanmak için borcunuz olan bankaya başvuru yapmanız gerekmekte. Ayrıca devlet de bir çok sosyal yardım sunmaktadır. Bunun için de bağlı bulunduğunuz il veya ilçede ki kaymakamlıklardan yardım alabilirsiniz. Son olarak senetle kredi veren bankalar diye bir sistem yoktur, yukarıda belirttiklerimiz harici bir çok yöntem ile senet karşılığı para bulmanız mümkündür.

[Toplam:24    Ortalama:4.3/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 58 YORUM
 1. Türkan dedi ki:

  Acil para lazım yardımcı olacak zenginler var mı çok sıkıştım acil 1000 lira lazım

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Sesinizi duyan olacaktır, bol şanslar. Teşekkürler

 2. İsmail Hoca dedi ki:

  Borç para verilir ? Kredi çıkartılır ! Bu tip yerlere başvursam güvenli olur mu?

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Büyük ve güvenilir firmalar mevcut fakat öncesinde detaylı şekilde araştırmanızı öneririZ.

 3. Bayram dedi ki:

  Acil bana 2.500 TL lazim nasıl bulunur

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   İletişim sayfamızdan ulaşınız ve sitemizi rakip ediniz. Yardımcı olmak isteriz. Acil para konusunda sitemizde bir çok bilgiye erişebilirsiniz.

   1. Yasin dedi ki:

    Acil Nakit Lazım en kısa sürede dönüş sağlarmısınız??

 4. Hatice dedi ki:

  Bana acil 1000 lira Lazım 3 ay sonra 2000 lira olarak ödeyebilirim geri mailim haticeatus@gmail.com

 5. emin dedi ki:

  100.000 tl lazım yen’i iş kuruyorum eksiğim var banka yen’i olduğum için kredi vermiyor

 6. Leyla dedi ki:

  İstanbul güngören hayırsever işadamı arıyorum kredi lazım yardım edin kefil için

 7. Sevilay Kılınç dedi ki:

  Yazının başında beni anlatıyorsunuz sandım Ebru Hanım

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Merhaba, herkes aynı durumda sanırım 🙁

 8. Pelin Koca dedi ki:

  Senetle borç para veren yerler İstanbul da nerede var

 9. Orhan dedi ki:

  Acil para ihtiyacım var 15milyar senetli taksitnen ödeye bilirim yardımcı olursanız sevinirim bni bu numaram dan oluşa bilirsiniz 05519802757

 10. kadir dedi ki:

  acil iki bin lira lazım 532 271 8989 yardımcı olacak kimse varmı

 11. Hakan dedi ki:

  Acil 10 bin lira lazım , istediğiniz faiz ve ödeme planına uyarım telim 05076992954

 12. Gülşah dedi ki:

  Benim de acil 30 bine ihtiyacım var. Ayrildigim eşim bir sürü borçla gitti. Lütfen birileri yardım etsin

 13. Kenan Evrensel dedi ki:

  Senetle borç para veren yerler hakkında bilgilendirici bir yazı olmuş.

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Teşekkürler Kenan Bey

 14. Ayşe dedi ki:

  Acil 10000 bine ihtiyacım var hayır iş adamları yada senetle kredi lazım

 15. Vlkn dedi ki:

  Senet ile 5₺ krediyi nasıl alabilirim

 16. ali dedi ki:

  50000 acil senetle para lazım uzun vadelı olabılır

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Ali Bey merhaba, mail adresinizi paylaşır mısınız?

   1. nihat dedi ki:

    Manisa senetle 30000 tl lazım aylık 1100 tl rahat öderim

 17. Esra dedi ki:

  50000 TL kredi ve kart borcum var.
  Kredi kullanamiyorum.
  Senetle borç alabilir miyim?
  Şartlari nedir?
  Düzenli bir işim ve gelirim var.
  Düzenli ödeme yapabilirim.
  Saygilarimla

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Esra Hanım merhaba en kısa zamanda mail adresinize size yardımcı olacak bir yok gösterici niteliğinde makale ulaştırılacaktır, saygılarımızla.

   1. murat dedi ki:

    05061364757 bana yardımcı olabilirmisiniz. 10.000tl için 13 yıldır sigortalı çalışmaktayım net maaş 2450

 18. Ramazan dedi ki:

  Bana 30000 tl lazım yardımcı olursanız sevilirim 535 569 61 60

 19. omer dedi ki:

  Acil 5 bin tl ihtiyacim var

 20. soner altun dedi ki:

  10000 TL borç para lazım mail adresim :

 21. Derya Cebesoy dedi ki:

  Senetle borç para istiyorum , 10 bin lira acil para lazım. Mailden ulaşır mısınız lütfen, ödeme planı ve diğer şartlar nasıl olur?

 22. Yunua dedi ki:

  Acil 5000 lira para lazım nasıl yardımcı olabiliriz

 23. anonim faizli para dedi ki:

  senetle para verilir kurumsal bir firmayız ön ödeme yoktur icralık veya avuktlıksanız 5.000 ila 10.000 arası para verilir kamu persoleni iseniz 25.000 ila 50.000 arası kredi veilir mal mülk veya vergi mükellefi iseniz hipotek kulandırılır almak istiyen arkadaşlar arasınlar 05353620986

  1. murat dedi ki:

   size mesaj attım dönüş olmadı. çok acil krediyi kullanmak istiyorum. teşk

   1. murat dedi ki:

    cep numaranaız kulanım dışı olmuş

 24. murat dedi ki:

  ozel bır sırkette dıs tıcaret muduru olarak calısmaktayım 1 ay ıcerısınde odemek kosulu ıle 5 bın tl ye ıhtıyacım var yardımcı olmanızı rıca ederım

 25. murat dedi ki:

  benim 2400 tl net maaşım var. şu anda kredi borcu, kredi kartı borcu, elden borç derken sıkıştım ve son noktadayım. Burası benim için son umut oldu hiçbiryerden para bulamadım. Burası ya başlangıç yolum olacak yada. 10.000 TL beni kurtarıyor taksitle senetli para verebilen varmı çoook acil bekliyorum. 0506 1364757

 26. Murat dedi ki:

  10.000 bin tl ihtiyacım verebilir misiniz acil 05325935356

 27. Dilek dedi ki:

  Devlet memuruyum ankarada yasiyorum acil 35 bin tl krediye ihtiyacim var yardimci olabilecekler dilek.060606@hotmail.com adresimden donus yaparlarsa sevinirim

 28. Ahmet Cetin dedi ki:

  Açıl 5000 tl ye ihtiyacım var en geç yarına kadar

 29. Şeref dedi ki:

  Senetle Acilll 20 bin tl Nakit ihtiyacım var 1.000 tl taksit öderim yardımcı olabilecek biri varsa zazaseref1976@gmail.com veya 0531 320 1608 ulaşırsa çok sevinirim

 30. Yılmaz dedi ki:

  Merhaba ayda 2bin taksitle ödemeyle 60.000tl lazım. Yer Malatya.

 31. Murat dedi ki:

  Acil nakit para lazım 1500 tl senetlede olabilir yardım edecekler arasın

 32. Murat dedi ki:

  Numaram 05445307489

 33. oğuz dedi ki:

  devlet memuruyum. maaşım 4300tl. bankalarda takipte olduğum için kredi çekemiyorum. senetle 15000tl ye ihtiyacım var. dönüş yaparsanız sevinirm ebru hanım

 34. oğuz dedi ki:

  Senetle Acilll 10 bin tl Nakit ihtiyacım var 1.000 tl taksit öderim yardımcı olabilecek biri varsa yozcany@hotmail.com ulaşırsa çok sevinirim

 35. dilek dedi ki:

  devlet memuruyum kısa vadeli acil senet karşılığı 5 bin tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz mail adresim dilek.060606@hotmail.com

 36. kenan dedi ki:

  merhaba ıyı gunler hayırlı cumalar herkese senetle kredı yardımı yapılır 100.000 tlye kadar 60 ay vade ıle dusuk faızle ve cıddı olanlar lutfen yazsın ıyı gunler MAİL:kenansenet@outlook.com

  1. sabri dedi ki:

   25000 ine ihtiyacım var aciil kenan bey ikametgahım denizli

 37. servet dedi ki:

  mrba bnada kredi lazım iş yerim var büyütcem yardımcı olursanız sevinirim 05373047997

  1. sabri dedi ki:

   25000 ine ihtiyacım var acil

 38. sabri dedi ki:

  merhaba acil 25000 liraya ihtiyacım var aylık belgelenebilir 6000 lira geliriim var fakat kredi çekemiyorum ikametgahım denizli lütfen yakın zamanda. geri dönüş yaparsanz seviniim. 🙁
  05513852411

 39. Özcan dedi ki:

  Merhaba ismim Özcan bana acil 50.000 milyar lazim uzun vadeli olursa sevinirim irtibat telefonu 0535 811 14 85 e-mail adresi/( duzenli828@gmail.com

 40. osekredi@hotmail.com dedi ki:

  acil kredi tfk temas

 41. Serkan dedi ki:

  Yeni evliyim dugun borçları sıkıştırdı hepsini kapatıp tek bir yere ödeme yapmak istiyorum. Ödeme düzensizliği nedeniyle bankadan çekemiyorum. Bursa’da yaşıyorum. Senetle para veren bir yer varsa yardımcı olabilir misiniz. Evliliğim yeni ve maddiyat yüzünden zarar görsün istemiyorum. Yardiminizi bekliyorum mailin blackdevil915 @ hotmail . com

 42. Hakan dedi ki:

  Su mail adresinden bi ulassaniz bari. Kredi lazimda. Gerci buraya niye yaziliyor biri aciklasa.

 43. Emrah dedi ki:

  Merhabalar üreticiyim kendi işletmem var kazancım aylık 15 ile 25 arasında değişiyor. Yeni bir tesis yaptım ve sıkıştım biraz düzenli çalışabiliceğim firmalar var ise işim şeffaf memur veya çalışan değilim kazancım her ay nettir çalışabileceğim firma veya arkadaşlar varsa arasınlar

  05320653254

 44. Emrah dedi ki:

  Ebru hanım dönüş yapıp beni aydınlatırsanız sevinirim iyi günler

BİR YORUM YAZ