QNB Finansbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

QNB Finansbank Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Ülkemiz bankacılık sektöründe 1987 yılında yerini alan QNB Finansbank, vermiş olduğu kredi kartı, kredi ve diğer ihtiyaçların yanı sıra yatırımcıların da uğrak bankası halini almıştır. Borsa, altın, döviz ve diğer yatırım araçları ile de hizmet vermeye devam eden banka sunmuş olduğu faiz oranları ile de fırsatlarından söz ettirmektedir.

Ülkemiz de sesli yanıt sisteminin benimsenmesi ile diğer bankalar da olduğu gibi QNB Finansbank da sesli yanıt sistemi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Banka müşterileri bu sistem sayesinde müşteri temsilcisine bağlanmadan bir çok işlemi halledebilmekte üstelik bunu 7 gün 24 saat gerçekleştirebilmektedir. Kredi kartı kayıp çalıntı bildirimi, ihtiyaç kredisi veya konut kredisi başvurusu, kredi kartı güncel borç sorgulama, kredi kartı başvuru gibi bir çok işlem QNB Finansbank çağrı merkezinden 7/24 gerçekleştirilebilmektedir.

Bazı durumlar da ise sesli yanıt sisteminden ziyade QNB Finansbank direk müşteri temsilcisine bağlanmak isterseniz aşağıda ki adımları izleyebilirsiniz.

Öncelikle 0850 222 0 900 QNB Finansbank çağrı merkezi iletişim telefon numarası çevrilir sonrasında 4-2-6-2 tuşlarına tıklanır, bu sayede direk müşteri temsilcisine bağlanmanız mümkündür.

Farklı bir şekilde yani QNB Finansbank iletişim formu ile bankaya ulaşmak için bankanın resmi web sitesinden iletişim formunu doldurabilirsiniz.

QNB Finansbank İletişim Bilgileri

QNB Finansbank Telefon No, QNB Finansbank İrtibat Tel

QNB Finansbank Müşteri Temilcisi

0850 222 0 900

QNB Finansbank Canlı Destek

QNB Finansbank Şikayet Hattı

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ