Onaylanan Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Onaylanan Kredi Kartı Kaç Günde Gelir?

Hayatımızın her alanında kullanmış olduğumuz kredi kartları bizlere fazlasıyla yarar sağlamaktadır. Günlük hayatta alışveriş ve daha birçok işlemde nakit ihtiyacımızı kolaylıkla karşılamaktadır. Bankalara yapacağımız başvurular ile kredi kartımızı almaktayız. Peki, Onaylanan Kredi Kartı Kaç Günde Gelir? diyor iseniz bu bankaların prensiplerine göre değişmektedir. Tüm bankları göz önünde bulundurduğumuz zaman onaylanan kredi kartı minimum 7 gün maksimum 15 gün içerisinde sizlere teslim edilmektedir.

Kredi Kartı Nasıl Teslim Edilir?

Bankadan alacağınız kredi kartları tamamen güvenlik önlemlerine uyularak teslim edilmektedir. Örneğin yurt dışına veya şehir dışına çıkmanız gerekiyor ve kredi kartınızın eşiniz tarafından alınmasını istiyorsunuz. Bunun için noterden sözleşme yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde hiçbir şekilde kartınız başkasına teslim edilmeyecektir. Kuryeler tarafından belirtmiş olduğunuz adrese kartınız gelmektedir. Adresinize istemezseniz eğer kredi kartınız şubeye teslim edilmektedir. Şubeden de kredi kartınızı alabilirsiniz.

Kredi Kartına Nasıl Şifre Alınır?

Kredi kartı şifresi nasıl alınır sorunuzun cevabı oldukça kolaydır. Gelen kredi kartının bulunduğu bölümde nasıl almanız gerektiği ile ilgili bilgiler sizlere verilmektedir. Telefonunuzdan mesaj göndererek kredi kartı şifrenizi alabilirsiniz. Bunun dışında müşteri temsilcilerini arayarak da kredi kartınıza şifre oluşturabilirsiniz. Bu iki yöntemi kullanamıyorsanız bankanın ATM’sine giderek kartınızı takıp şifre alabilirsiniz.

Kredi Kartım Gelmedi Ne Yapabilirim?

Kredi kartım gelmedi ne yapabilirim diyorsanız öncelikle başvurunuzun olumlu değerlendirildiğinden emin olmalısınız. Bankaya yaptığınız başvuru olumlu değerlendirildi ve sizlere kredi kartı verileceği tarafınıza bildirildi. Kredi kartınız bu süreç içerisinde teslim edilmesiyse şubeye gidebilirsiniz. Bireysel müşteri temsilcilerine kredi kartınızın gelmediğini iletebilirsiniz. Genel olarak sizinle irtibat kurulmadığı için şubeye teslim edilmektedir. Şubede de yoksa bireysel müşteri temsilcileri sorunu kısa bir süre içerisinde çözüme kavuşturacaktır.

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ