Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Mehdi KELEŞ

wzraporunet@gmail.com

Haber Müdürü / News Director

Ebru SELVİ

ebruselvi@zraporu.net

Haber Editörleri / News Editors

Mahmut KERMELİ
m.kermeli@zraporu.net

İsmail TURAN
i.turan@zraporu.net

Emrullah KOÇ
e.koc@zraporu.net

Sevgi Sipahi
sevgisipahi@zraporu.net

Gece Editörleri / Night Shift Editor

Burak Bacak
b.bacak@zraporu.net

Hukuk Danışmanı / Legal Advisors

Av. Ramazan KILINÇ

ramazan.kilinc.54@hotmail.com

Reklam Müdürü / Advertising Manager

Ahmet EVRENSEL

reklam@zraporu.net

Sosyal Medya Editörleri / Social Media Editors

Yasin ALTUNPUL

y.altunpul@zraporu.net

Google+ / Facebook / Twitter / Pinterest

İletişim / E-mail / Contact

info@zraporu.net

Mali Müşavir / Financial Advisor

Arslan Mali Müşavirlik

Şirinevler Mahmutbey Caddesi 6 Sokak No:8/1 Bahçelievler / İSTANBUL

Erdoğan ARSLAN

Telefon: 0212 639 35 60
Fax: 0212 639 35 72
Gsm: 0532 291 83 91

Domain Servisi / Domain Service

TURKTICARET.Net Yazılım Hizmetleri A.Ş.

E-mail: info@turkticaret.net
Telefon: 0212 281 74 78
Faks: 0212 281 72 43

Yazılım / Software

Safir Web
E-mail: destek@safirtema.com

Yer Sağlayıcı / Location Provider

Aktif Bilişim

E-mail: bilgi@aktifbilisim.net
Telefon: 0850 455 20 28

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

zraporu.net harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yasal Bildirimler / Legal Notices

Zraporu.net adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeple, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@zraporu.net mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2016 Zraporu.net tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları Zraporu.net‘e aittir. Zraporu.net sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar Zraporu.net’in yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Zraporu.net’deki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Zraporu.net hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the Zraporu.net However, sometimes the Zraporu.net uses third parties to process your information.

Zraporu.net requires these third parties to comply strictly with its instructions and the Zraporu.net requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the Zraporu.net we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter,you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Zraporu.net and its services. When you use Zraporu.net online services, we use cookies and collect IP addresses.You can find out more about this in the Zraporu.net cookies section of our full PrivacyPolicy.