Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2017

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2017

Günümüzde kredi ve kredi kartı başvurusu yapmak oldukça basitleşti. İnternetten veya banka şubelerinden dolduracağınız başvuru formları ile anında kredi kartı başvurusu yapmanız mümkün. Tabi ki bankalar yaptığınız başvuru sonrası bir takım incelemeler yapacak ve kredi kartı başvurunuzu değerlendirmeye alacaklar. Yani kredi kartı başvurunuzun reddedilme olasılığını gözden kaçırmamak lazım. Kredi kartı başvurusu için tüketicinin belgelenebilir bir geliri olması gerekmektedir. Bu sebeple çalışmayan ev hanımlarına veya kişilere kolay kredi kartı veren bankalar 2017 yılında da bulmak bir hayli zor görünüyor.

Kredi Kartı Başvurum Onaylanmıyor?

Kredi kartı başvurusu onay almayan kişilere ilk tavsiyemiz bankanın iletişim numaralarından çağrı merkezinde ulaşarak kredi kartı başvurusunun neden reddedildiğini sorgulamaktır. Sebebini öğrendikten sonra ise sorunun düzeltilmesi için sizin adım atmanız gerekmektedir.

Kolay Kredi Kartı Veren Bankalar 2017 Yılında Hangileri?

Kredi veya kredi kartı başvurularınız çoğu bankadan olumsuz cevap aldı ise kolay kredi kartı veren bankalara yönelmelisiniz. Bu bankalar genelde yeni açılmış ve Türkiye pazarında müşteri portföyü elde etmeyi amaçlayan bankalar olmalıdır. Kuruluşları çok eskiye dayanan köklü bankaların zaten belli bir müşteri kitlesine sahip olduklarını unutmayın. Fakat yeni bankalar çok riskli müşteri grubunda değilseniz kredi kartı başvurunuzu olumlu değerlendirerek düşük limitli bir kredi kartı sunabilirler. Fakat belgelenebilir bir geliriniz yok ve kredi kartı başvurusu reddi bu sebeple gerçekleşiyor ise mutlaka bir kefil isteyeceklerdir. O nedenle çalışmayan ev hanımları da dahil gelir belgesi olmayan kişilere kolay kredi kartı veren bankalar da dahil her banka olumsuz cevap verebilir.

Son olarak banka ismi isteyen okurlarımız olabilir. Sadece yol göstermek amacı ile birkaç bankadan söz etmek mümkün. Bunlar QNB Finansbank başta olmak üzere OdeaBank, Bank’o Card, ING Bank ve HSBC olarak gösterilebilir. Fakat bu bankalardan yapacağınız kredi kartı başvurularının da onaylanma garantisi bulunmadığını sadece daha kolay başvuru sağlandığını belirtelim.

[Toplam:2    Ortalama:4.5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ