İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

İş Bankası İnternet Bankacılığı Şifresi Öğrenme

Ülkemizde en çok prestij sahibi bankalarından birisi olan İş Bankası, onlarca hizmeti ile birlikte en çok tercih edilen bankalardan bir tanesidir. Hem müşteri memnuniyetine odaklanarak hizmet yürütmeleri hem de çok avantajlı kredi ve kredi kartı fırsatları sunmasından dolayı, bankacılık sektörünün lideri konumunda olduğunu söyleyebiliriz. Haftanın beş günü Türkiye’nin her bölgesindeki şubelerinden hizmet veren banka, kişilerin hem hafta sonları hem de bankaların mesai saatleri dışında da bankacılık faaliyetlerini sürdürebilmeleri açısından, internet bankacılığı ve mobil bankacılık uygulamaları ile hizmetlerini bir hayli genişletmiştir. Kişilerin internet bağlantısı kurabildikleri her ortamda işlemlerine devam etmelerini sağlayan bu iki uygulama ile birlikte, hesaplar arasında para aktarımı yapabilir, herhangi bir şubeye gitmeden kredi kartı ya da kredi borcunuzu anında ödeyebilir veya hesabınız ile ilgili hareketleri anında görüntüleyebilirsiniz. Tüm müşterilerin faydalanacağı bu hizmetten daha önce faydalanmamışsanız, ilk olarak İş Bankası internet bankacılığı şifresi öğrenmeniz için neler yapmanız gerekiyor, onlara bakalım.

İnternet bankacılığını kullanabilmeniz için gerekli olan şifrenizi öğrenmek için ilk olarak İş Bankası’nın kendi internet sitesine giriş yapmanız gerekecektir. Site açıldıktan sonra, açılan sayfanın sağ üst köşesinde yer alan İnternet Şubesi kategorisinden Anında Şifre butonuna tıklamalısınız. Açılan sayfada sizler ile ilgili bilgileri doldurmanız istenecektir. İlk olarak, TC kimlik numaranız ve telefon numaranız istenecektir. İş Bankası müşterisi olduğunuz anlaşıldıktan sonra da cep telefonunuza bir kod gönderilecektir. Bu kodu siteye girdikten sonra işlemlerinize devam edeceksiniz.

İş Bankası internet bankacılığı şifresi öğrenmek için, bu aşamanın ardından sizden istenen Kart Numarası ve bunun gibi sadece sizlerin cevaplayabileceği bilgileri girmeniz gerekecektir. Tüm bilgileri eksiksiz ve doğru olduğundan emin olduktan sonra onaylayarak, cep telefonunuza ve e-mail adresinize gelen şifre ile internet bankacılığına giriş yapabilirsiniz. İlk giriş işleminin ardından sizlerden şifrenizi belirlemeniz istenecektir. Bu şifreyi en az bir ay en fazla da 6 ay aralıkla değiştirilmesini talep edeceğiniz butonu tıklayıp, şifrenizi belirledikten sonra, bu şifreniz ile birlikte nerede olursanız olun hesabınıza erişim sağlayacaksınız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ