Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi

Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi

Zraporu olarak her ay olduğu üzere yine en doğru ve en güncel bilgiler her gün  her yeni bakım maaşı yatan il bilgisi tarafımıza iletildikçe yazılarımız ile  zraporu.net ziyaretçilerine duyurmaya gayret edeceğiz. 2017 Hazian ayı evde bakım maaşlarının hesaplara geçmesinde site olarak umudumuz herhangi bir gecikmenin yaşanmaması.

Haziran 2017 evde bakım maaşı yatan iller listesi ay içerisinde evde bakım maaşları yatan il isimleri yazımız içerisinde sizlere aktarılacaktır. 2017 Haziran ayı içerisinde yatacak olan evde bakım maaşları yatan illerin listesi günlük olarak ve gün içinde gelen bilgiler ile sürekli güncel tutulmakta ve yatan iller listesi okurlarımıza anında duyurulmaktadır. Kıymetli evde bakım maaşı alan ziyaretçilerimiz Haziran ayında yatacak evde bakım maaşı listesi en detaylı bilgiler ile sitemizde her ay olduğu gibi bu ay da olmaya devam edecek, sitemizi takip ederek bakım maaşlarının şehrinizde yatıp yatmadığını takip edebilirsiniz. Eğer haberimiz içerisinde yer alan listede ilinizin ismi yer almıyor ise ve hesabınıza bakım maaşı yatmış ise yorum kısmına yazarak lütfen bizleri ve diğer okurlarımızı da bildiriniz.

HAZİRAN 2017 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

2017 Haziran ayı evde bakım maaşları hesaplara geçmeye başladığında yatan illerin listesi bu sayfada yer alacak. Sitemizi ve yazılarımızı takip ederek, Bu ay evde bakım maaşları hangi illerde yattığını, yatan illerin isimlerini öğrenebilirsiniz.

Haziran 2017 Evde Bakım Paraları Ne Zaman Yatar

Site okurlarımızın en merak ettiği konular arasında yer alan ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” sorusuna cevap verelim. Geçmiş aylarda bakım maaşları yatma tarihleri baz alındığında evde bakım maaşları ayın ikinci haftası itibari ile yatmaya başlıyor. Bu ay için de beklentimiz bakım maaşlarının yine ayın ikinci haftası itibariyle başlayacağı yönünde.

Bakım Maaşı Hesabınıza Yattı mı?

Değerli okurlarımız listemizde yer almayan fakat ilinizde yatan maaş bilgisini lütfen okurlarımz ile yorum kısmından paylaşınız, unutmayın bilgi paylaştıkça değerlenir.

YORUM YAZMAK İÇİN:

Yorumlarınızı aşağıda yer alan Yorum kutusuna herhangi bir üyelik gerektirmeden yazabilirsiniz.Yorumlarınızda suç oluşturacak, hakaret v.b. içeriklerden kaçınmanız önemle rica olunur.

YAZIMIZ İÇİN NOTLAR:

1 – yatan il güncellemesi yeni yatan il bilgisi geldikçe yapılmaktadır. Her hangi bir yeni yatan il bilgisi olmadığı zaman güncellemeler sadece günlük olarak yapılmaktadır…

2 – “maaşım neden yatmadı” bu sorunun yanıtını verebilecek tek yer ilinizdeki sosyal hizmetlerdir. Neden yatmadığı sorusuna biz dahil hiçbir site yanıt veremez…

3– Evde bakım maaşlarının tüm illerde aynı anda yatmadığını ve hatta aynı il de ilçeler arasında saat ve bazen gün farklılıklarını olduğunu anımsatmak istiyoruz.

www.zraporu.net

 

EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ :

1- Tokat  18- Konya 35- Karabük
 2- Kırşehir  19- Denizli  36- Trabzon
 3- Amasya  20- Balıkesir  37- Rize
 4- Samsun  21- Zonguldak  38- Osmaniye
 5- Antalya  22- Mersin  39- Ordu
 6- Giresun  23- Diyarbakır  40- Kütahya
 7- Aksaray  24- Muğla
 8- Uşak  25- İstanbul
 9- Malatya  26- Bursa
 10- Kahramanmaraş  27- Tekirdağ
 11- Kırklareli  28- Kocaeli
 12- Bolu  29- Manisa
 13- Sakarya  30- Sivas
 14- Bilecik  31- Hatay
 15- Afyonkarahisar  32- Bartın
 16- Ankara  33- Şanlıurfa
 17- İzmir  34- Adana
[Toplam:4    Ortalama:5/5]
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Emrullah dedi ki:

    Şu kadar ilden bizim ilin adı yok vay be

    1. Ebru Selvi dedi ki:

      Merhaba, listemizi takip etmeyi ihmal etmeyin lütfen.

BİR YORUM YAZ