Gelir Belgesiz Kredi Çekmek

Gelir Belgesiz Kredi Çekmek

Müşterilerine kredi imkânı sağlayan birçok banka bulunmaktadır. İnsanlar çeşitli ihtiyaçları nedeniyle gelir belgesiz kredi almak için bankalara başvurmaktadır. Ancak bankalar kredi vermek için müşterilerinden bazı belgeler istemektedir. Bunların içinde en önemli olan belge gelir belgesidir.

Hemen hemen her banka kredi vermek için gelir belgesi istemektedir. Ancak gelir belgesi olmadan kredi almanın bazı yöntemleri vardır.
Güven duygusunun azaldığı bu dönemlerde kefil bulmak oldukça zor olsa da, bankaların gelir belgesiz kredi verme şartları arasından biri kefilinizin olmasıdır.

Gelir Belgesiz Kredi Almanın Şartları

Gelir belgesi olmadan başvurduğunuz bankalar kefil olmadan da size kredi imkânı sağlayabilir. Öncelikle başvurduğunuz bankanın müşterisi iseniz, ödemelerinizi ne sıklıkla yaptığınıza, ödemelerinizi yapıp yapmadığınıza, zamanında ödeme yapmış olup olmadığınıza ve kredi notunuza bakar.
Eğer başvuru yaptığınız bankanın müşterisi değilseniz, kredi notunuza bakar.

Eğer kredi notunuz yüksek ise size gelir belgeniz olmadan kredi verir. Ancak bu şekilde aldığınız kredinin faiz oranı normal krediden daha yüksek olmaktadır.

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar

Faiz şartlarının değiştirilmesi ve kredi notunuza bakıldıktan sonra bankalar size kredi vermektedir. Peki, gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileridir?

Odea Bank, Finans Bank, İş bankası, Deniz Bank, Ak bank ve Garanti bankası bu bankalar arasında yer almaktadır. İsterseniz başvurularınızı internet üzerinden ya da SMS yoluyla yapabilirsiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ