Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenme

Garanti Bankası Kart Şifresi Öğrenme

Alışverişlerimiz sırasında hız kazanmak ve nakit bedellerimizi güvence altına almak adına, milyonlarca kişi olarak bankaların bize sunmuş olduğu banka kartlarını kullanmaktayız. Bu kartlar ile alışverişler yaparken, başka hesaplara para gönderebiliyor ya da başka hesaplardan kendi hesabımıza para aktarılmasını sağlayabiliyoruz. Bundan dolayı neredeyse her yaş grubunda kişilerin kendilerine ait bir banka kartları bulunmaktadır. Genellikle vadesiz mevduat hesabı açtırıldıktan sonra sahip olunan kartlarda, en sık tercih edilen bankalardan birisi olan Garanti Bankası, hem öğrenciler hem de maaşını alacak kişiler için herhangi bir işletim ücreti kesintisi yapmadan bu kartları sizlere sunacaktır. Hem bu sebepler hem de Garanti Bankası şubelerinin sayısının çok olmasından dolayı, talep bu kadar fazladır. Bankaya yapılan başvuru sonrasında ise, size teslim edilen kartın kullanıma açılabilmesi için Garanti Bankası kart şifresi öğrenme işlemlerini uygulamanız gerekecektir.

Garanti Bankası kart şifresi öğrenmek için ilk olarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Bunun için de 444 0 333 numaralı Alo Garanti’yi arayabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile yapacağınız görüşmeleriniz sırasında sizler hakkında bazı özel bilgileri tuşlamanız da istenecektir. Bu işlemler bittikten sonra cep telefonunuzun tuşları yardımıyla kullanmak istediğiniz kart şifresini tuşlayacak ve kartınızı da aktif bir hale getirebileceksiniz. Bu yol ile belirlediğiniz şifrenizi ilerleyen dönemlerde değiştirmek isterseniz, aynı şekilde 444 0 333 Alo Garanti’yi arayabilir ya da yakınınızda bulunan bir Garanti Bankası ATM noktasına gidebilirsiniz.

Başvurunuz sonucunda teslim edilen kartınızın şifresini belirlemek için başvuracağınız diğer bir yöntem ise Şifrematik uygulamasıdır. Cep telefonunuza indireceğiniz bu uygulamada, hem kartınız ile ilgili hem de mobil ve internet bankacılığı şifrelerinizi kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Bu işlem, teknoloji ile yakından ilgilenen kişilerin en sık başvurduğu yoldur. Çünkü, Şifrematik uygulamasının beraberinde bakiyenizde ne kadar tutar kaldığını görebilir, hesabınıza gelecek havaleleri takip edebilir, faturalarınızı ödeyebilir ya da herhangi bir hesap numarasına para gönderme işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Kolay bankacılık adı altında size sunulan bu uygulamada, herhangi bir kesinti uygulanmayacak ve ücretsiz bir şekilde faydalanacaksınız.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ