Evde Bakım Maaşı Yatan İller Ağustos 2017

Evde Bakım Maaşı Yatan İller Ağustos 2017

Ağustos 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, her zaman okurlarına en güncel ve en doğru bilgileri vermeye devam eden zraporu.net/evde-bakim-maasi , günlük olarak da duyurularına devam etmektedir. 2017 Ağustos ayı evde bakım maaşları yattı mı? gibi sorulara da cevap bulabileceğiniz sitemizi takip ederek yine doğru sonuçlara ulaşma imkanına sahipsiniz.

Değerli zraporu.net takipçileri ve okurları 2017 Ağustos evde bakım maaşı yatan iller listesiEvde Bakım Maaşı Yatan İller Ağustos ayı da dahil tüm evde bakım maaşı yatan illerin listesi her zaman sitemizde mevcuttur. Sizlerden edindiğimiz bilgilerin yanı sıra güncel bilgi platformu sayesinde geniş ekibimiz ile edindiğimiz sonuçları anında işleme almaktayız. Kesinlikle amacımız ziyaretçi çekmek değil, sizlere faydalı bilgiler sunmaktır. Bu nedenle zraporu.net sitesinde yer alan güncel bilgilerin yanlışlığından eminseniz lütfen bizi uyarmaktan çekinmeyiniz. Ayrıca bir çok ziyaretçimizin merak ettiği ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” gibi sorulara da hemen cevap verelim. Evde bakım maaşlarının her ayın ikinci haftasından başlayarak karışık olarak yattığı diğer aylardan edindiğimiz gözlemler sonucu çıkan varsayımdır. Elbette bazen daha erken veya daha geç yattığı da görülmüştür bu nedenle sizlere yalancı çıkmamak için varsayım tabirini kullanmayı daha doğru buluyoruz.

Sayfamızın devamında evde bakım maaşları ile ilgili hesaplara geçen illerin listesini bulabilirsiniz.

AĞUSTOS 2017 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLER LİSTESİ

Ağustos ayı evde bakım maaşları bakım maaşı yatan iller listesi boş ise henüz hesaplara geçmemiş demektir, lütfen listemizden ilinizi kontrol ediniz. Evde bakım parası yatan iller aşağıda sizlere sunulmuştur.

 1. Tokat
 2. Samsun
 3. Amasya
 4. Kırşehir
 5. Edirne
 6. Kahramanmaraş
 7. Kırklareli
 8. Bursa
 9. Aksaray
 10. Afyonkarahisar
 11. Uşak
 12. Hatay
 13. Giresun
 14. Antalya
 15. Malatya
 16. Çankırı
 17. Ordu
 18. Ağrı
 19. Diyarbakır
 20. İzmir
 21. Mersin
 22. Balıkesir
 23. Isparta
 24. Rize
 25. Bilecik
 26. Tekirdağ
 27. Bolu
 28. Muğla
 29. Zonguldak
 30. Konya
 31. İstanbul
 32. Ankara
 33. Denizli
 34. Osmaniye
 35. Kars
 36. Manisa
 37. Aydın
 38. Karabük
 39. Şanlıurfa
 40. Kocaeli
 41. Karaman
 42. Eskişehir
 43. Adana
 44. Trabzon
 45. Gaziantep
 46. Ordu
 47. Batman
 48. Düzce
 49. Yozgat
 50. Kayseri

Ağustos 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Kadar?

Sitemizin diğer duyurularında yer aldığı üzere 30.06.2017 tarihine kadar ki olan bakım aylıkları 1027,66 TL olarak açıklanmıştır. Ağustos 2017 bakım parası olarak 1027,66 TL hesaplara net olarak geçecek tutardır. Bu rakam bizim de katıldığımız üzere aslında çok yetersizdir fakat bu noktada bir bakıcının 2 kişiye bakabileceğinin vurgusunu da yapalım. Tabi evde bakım parası alma koşullarının her iki hasta bakımı için de sağlanması koşulu aranmaktadır.

Evde bakım aylığının önümüzde ki aylardan itibaren 1027,66 TL olarak açıklanması beklenmektedir. Zraporu olarak bizler ise evde bakım parasının en az asgari ücret tutarı olma konusunda ısrarcıyız.

Ağustos 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatar?

Genelde bakım paralarının her ayın 7’side başladığını belirtmiştik. Ağustos 2017 için ödemelerin 10 Ağustos’da başlayıp 18 Ağustos’da bitirilmesi beklenmekte.

Evde bakım parası alan bakıcıların gönlünden geçen diğer bir konu da SGK’lı olmak istemeleri. Hükümet tarafından her an açıklanması gereken isteğe bağlı sigorta olma durumu da gündemde yerini korumakta.

Ağustos 2017 Evde Bakım Maaşı Yattı mı?

Sitemizde yer alan evde bakım maaşı yatan iller listesinden bulunduğunuz ili kontrol ederek bakım maaşının yatıp yatmadığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası internet bankacılığı ile hesabınıza paranın geçip geçmediğini kontrol edebilir, ATM ve şubelerden paranızı çekebilirsiniz.

Evde Bakım Maaşı Alanlara Ücretsiz Kredi Kartı

Hemen herkesin hayatının bir parçası haline gelmiş en çok kullanılan bankacılık ürünlerinin başında kredi kartı ürünleri yer alır. Her bankanın çeşitli kredi kartları var ve bu da büyük bir Pazar payı halini almakta. Bankaların önemli gelir kaynaklarından olan kredi kartlarından kesilen aidat adı altında ki paralar tüketicileri zor duruma sokmakta. Aidat almayan ve masrafsız kredi kartı veren bankalar ile çalışmak için ince eleyip sık dokumakta fayda var. Evde bakım maaşı alıyor ve hem takibini yapmak hem de masrafsız kredi kartı kullanmak istiyor iseniz Ziraat Bankası Maximum özellikli kredi kartını tercih edebilirsiniz.

Ayrıca ücretsiz kredi kartı veren bankalar arasında araştırmanızı tavsiye ettiklerimiz şunlar;

 • Garanti Bankası Bonus Kart başvurusu
 • Denizbank kredi kartı başvurusu
 • QNB Finansbank CardFinans kredi kartı başvuru

Okurlarımızdan gelen tüm istek ve önerileri dikkate almaktayız. Bu doğruluda edindiğimiz tecrübe ile birlikte evde bakım parası yatan illerin listesi ile ilgili, bakım parasının yatıp yatmadığı konusunda soru yöneltmeden önce aşağıda ki hususları göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

 1. Maaş yatan iller listesi günlük olarak yenilenmektedir bu nedenle gün sonu sitemizi tekrar ziyaret ederek kontrol etmenizi öneririz.
 2. Evde bakım maaşı neden yatmadı? Gibi soruların muhatabı sadece bağlı bulunduğunuz il veya ilçenin sosyal hizmetler kurumudur. Bu soruya cevap vermemiz olanaksızdır.
 3. Evde bakım maaşlarının sırası her ay değişmekte ve sıra ile yatmaktadır. Tüm illere aynı anda maaşların yatması söz konusu değildir.

www.zraporu.net

[Toplam:7    Ortalama:3/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Miraç dedi ki:

  Güncellermisiniz adana yatmadı mı

 2. Yalnız dedi ki:

  Sivas yatmıştır neden konmuyor

  1. Yalnız dedi ki:

   Dün akşam 23.45 gibi hesaplarda idi sivas 1020 lira yatmıştır

 3. sevda dedi ki:

  Hatay yatmamis siz yatti demissiniz

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Hatay yattı efendim, kesin bilgidir.

BİR YORUM YAZ