En Uygun Kasko Fiyatları

En Uygun Kasko Fiyatları

Araç sahipleri için kasko büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle araç kasko fiyatları sıkça araştırılmaktadır. Sonuç olarak büyük fiyatlar karşılığında alınan araçların güvence altına alınması özellikle araçlarına tutkun araç sahipleri için ayrıca önem teşkil etmektedir.

Kasko Sigortası

Araç sahipleri için kasko nedir sıkça sorulan sorular arasındadır. Kasko, sahibi olduğunuz aracın kaza, yanma ve çalınma gibi durumlarda oluşabilecek olan zarar ve hasarlara karşı olarak güvence altına alınmasını sağlayan sigorta türüne denir. Kasko sigortası yaptırmanız halinde aracınızda oluşması muhtemel zararların bütün maliyeti sigorta şirketine devir edilir. Kasko sigortası yapılması için öncelikli olarak kasko değeri belirlenir. Bu değer kasko fiyatını belirlemeye yarayan araç bedeline denirken aynı zamanda motorlu taşıt vergisi ödemelerinde de esas alınmaktadır. Kasko değer listesi Türkiye Sigorta Reasürans Ve Emeklilik Şirketleri Birliği tarafınca takip edilirken bu listede tüm araçların model, marka ve üretim tarihlerine göre her ay güncellenmektedir. Kasko poliçesinin düzenlenmesi sırasında bu listeden yararlanılmaktadır. Ancak bu listedeki araç değerlerinin kesin değerler olmamak ile birlikte tavsiye niteliğinde olduğu unutulmamalıdır.

Kasko Fiyatları Hesaplama

Ülkemiz genelinde bulunan kasko şirketlerini inceleyerek kasko teklifleri alabilir ve hatta fiyat karşılaştırmaları yaparak sizin için en uygun olanına karar verebilirsiniz. Sonuç olarak standart kasko, ek teminatlı kasko ve full kasko seçenekleri arasından ihtiyacınız ve isteğiniz doğrultusunda seçeceğiniz kasko sigortası paketinin fiyatı değişiklik gösterebilir.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ