Ekim 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatacak?

Ekim 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatacak?

Eylül ayı bakıcı maaşlarının Türkiye genelinde çoğu illere yatması ile birlikte Ekim 2017 evde bakım maaşının hesaplara ne zaman yatacağı ve ne kadar yatacağına ilişkin ön görülerimizi bu yazımızda bulabilirsiniz. Bildiğiniz üzere Bin liranın altında olan bakım parası Ağustos ayı ile birlikte zamlanarak 1027 TL gibi rakamlara ulaşmıştır. Yetersiz görülen bu artış sonrası beklenti asgari ücret seviyelerine çekilmesi yönünde olsa da şimdilik hükümet kanadından en ufak bir açıklama gelmemesi ve bununla alakalı tek kulisin bu ve benzeri platformlar da olması dolayısı ile, ne yazık ki çok düşük ihtimal olarak görülmektedir. Ama evde bakım ücretleri konusunda en ufak bir artış haberi sitemizde nında sizlere duyurulacaktır.

Ekim 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Kadar?

Ekim 2017 bakım parası aslında Eylül 2017 ayına ait olan bakım parasıdır, yani temel olarak her ay aldığınız maaş bir önce ki aya ait olan maaştır aslında. En son Ağustos 2017 bakım parasının zamlanması ile birlikte Ekim 2017 evde bakım maaşı ne kadar sorusunun cevabı da 1027,06 TL’dir. Önce ki dönemde 960 TL olan bakım ücretlerinde ki bu artış 2017 yılı ikinci yarısının bitimine kadar ön görülen ve hesaplara yatacak paradır. Bunun dışında ekstra bir durum söz konusu olmadıkça maalesef fazla bir maaş alma beklentisi oluşmayacaktır.

Ekim 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatar?

Zraporu sitesi olarak uzun zamandır bu sektör de yer almaktayız. Dolayısı ile hem tahminlerimiz hem de çıkan sonuçlar bizi şaşırtmamıştır. Yine Ekim 2017 evde bakım maaşlarının yatacağı tarih olarak öngördüğümüz dönem, 7 Ekim 2017 tarihidir. Fakat araya hafta sonunun girmesi ile Ekim 2017 ayı içerisinde gecikme yaşanabilir ve 9 Ekim 2017 tarihine sarkabilir.

[Toplam:10    Ortalama:2.7/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ