Diyarbakır Evde Sağlık Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Diyarbakır Evde Sağlık Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

Yatağa tam bağımlı hastalar için sağlık hizmetlerini ev ortamında almalarını sağlayan evde bakım hizmeti, uzman personel ile hizmet vermektedir. Bu hizmet kapsamında daha çok tanı konulmuş hasta için tedavi takibi, uygulama ve eğitim sağlanmaktadır.

Burada öngörülen amaç, hastanın tedavisinin takibinin yapılması, tahlillerin incelenmesi, heyet raporu yenileme işlemlerinin hızlı şekilde yapılması, ev ortamında hastanın bakımının yapılması ve hastaya psikolojik anlamda destek sunulmasıdır.

Evde bakım hizmetinden demans, felç, Alzheimer gibi özel ihtiyaçlarını karşılamakta zorlanan yatağa bağımlı hastalar yararlanabilir.

Diyarbakır evde sağlık hizmetleri için aşağıda ki numaralardan yardım alabilirsiniz. Başvuru sonrası evde bakım ekibi hastanın evine giderek hizmetten yararlanıp yararlanmayacağına karar verir. Hafta içi mesai saatlerin de telefonlardan destek alabilirsiniz.

Diyarbakır Evde Sağlık Hizmetleri İletişim Telefon Numarası

0412 228 54 30

Dahili 1600

Arama Terimleri: Diyarbakır evde bakım hizmetleri iletişim bilgileri, Diyarbakır evde sağlık irtibat tel, Diyarbakır evde bakım telefon numarası

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ