Borsa Siteleri

Borsa Siteleri

Borsa takibi yapmak istiyorsanız en etkili ve en iyi yol internettir. İnternetten 5 dakika gecikmeli ya da eş zamanlı olarak istediğiniz zaman ve yerde sonuçlara ulaşabilirsiniz. Böylece portföylerine gereken yönü verirler ve kazançlarını garanti altına alırlar. İnternet üzerinden doğal afet, kriz, dünya üzerinde olan savaşları, ülke siyasi ve ekonomik durumları, temel analiz diye bilinen makro ekonomik verileri büyük kolaylıkla takip edebilirler. Ayrıca eski borsa takip araçlarına bakıldığı zaman internet üzerinden borsa haberlerine ve değişimlerine çok hızlı olarak ulaşabilirsiniz.
Peki, internet üzerinden borsa takibi nasıl yapılır, internette çıkan sonuçlar güvenilir midir? İlk olarak güvenlik sorusunu cevaplamak gerekirse Borsa İstanbul’a bağlantılı olarak faaliyet gösteren yasal ve güvenilir web siteleri bulunmaktadır. İnternette sizlere bu hizmeti sunan birçok ekonomi ve haber siteleri bulunmaktadır. Bu sitelerde yer alan hisse senedi bilgileri gecikmeli süreleri belirtilerek güncellenmektedir.

Borsa İstanbul İle Borsa Takibi

Borsa İstanbul ülkemizin borsası olup resmi web sitesinden tüm piyasalara ait verileri, hacim bilgileri, artan ve azalan hisseleri, borsa endekslerini takip edebilirsiniz. Borsa hakkında öğrenmek istediğiniz her türlü bilgiye Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) yani yatırımcı bilgilendirme platformu olan bilinçli yatırım rehber destekleri sayesinde öğrenebilirsiniz.
Borsa İstanbul verileri verirken ‘’Tüm veriler 15 dakika gecikmelidir’’ uyarısını kesinlikle belirtirler. Uluslararası piyasalar olan bono ve tahlil piyasası, bist endeksleri gibi bilgilere ulaşabileceğiniz gibi şirket haberleri, mali tablolar ve günlük bültenler hakkın bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bigpara İle Borsa Takibi

Hürriyet’in ekonomi ve finans haberleri hizmeti veren Bigpara sitesinden canlı borsa takibi yapmanız mümkündür. Endeksler, dünya borsaları, geçmiş veriler, en çok azalan ve en çok artan kısaca A’dan Z’ye bütün hisse senetlerine sahip olabilirsiniz. Ayrıca bu siteye üye olursanız canlı borsa ekranını aktifleştirebilirsiniz.

Investing İle Borsa Takibi

Investing üzerinden de canlı borsa takibi yapabilirsiniz. Sizlere dünya genelinde finans, borsa ve forex piyasaları hakkında canlı bilgiler sunar. Bu siteye üye olduğunuz zaman sürekli bildirim alabilirsiniz. Sizlere sunmuş olduğu ekonomik takvim hizmeti ile dünya ekonomisi hakkında ki bilgilere tüm detaylarıyla ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda kendi portföyünüzü oluşturursanız takibinizi daha iyi yapabilirsiniz.

Haber Türk İle Borsa Takibi

Haber Türk sitesi üzerinden 15 dakika gecikmeli olarak veri takiplerinizi canlı borsa platformuyla kolay şekilde piyasa takibi yapabilirsiniz. Ayrıca site içerisinden dünya ekonomi haberlerini de sürekli olarak takip etmeniz mümkündür. Siteye üye olduğunuz zaman kendi portföyünüzü oluşturarak takibinizi daha kolay yapabilirsiniz.

Borsa Gündem İle Borsa Takibi

Gündem Medya Grubu birçok alanda faaliyet göstermektedir. Bu şirketin Borsa Gündem bölümü üzerinden borsa haberleri ve canlı borsa hizmeti verilmektedir. Ayrıca Finans Gündem üzerinden de finans haberleri ve dünya ekonomisi hakkında tüm bilgilere ulaşabilirsiniz. Ayrıca analiz bilgileri, sermaye artırımı, SPK haftalık bülteni, KAP şirket haberlerine de ulaşmanız mümkün.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ