Borç Para Veriyorum

Borç Para Veriyorum

Parasızlık öyle zor bir şeydir ki, hiç tahmin etmediğimiz kişinin bile kapısını çaldırır. Yapılan harcamalar günü gelir kredi kartında tek kuruş limit bırakmaz, bankalar sürekli arar ve eş dost dahil kimseden yardım alınamaz. Durum böyle olunca borç para veriyorum diyen herkesten medet umulur. Sıkıştığınız dönemlerde böyle bir durumla karşı karşıya kalabilirsiniz, borç para verenleri araştırmadan kesinlikle hiçbir özel bilginizi paylaşmayınız. Biz, sizlerden biriyiz yani açıkçası halinizden anlarız. Hem kendimiz hem de sizin için internetten araştırdık. Gelin birlikte borç paraya ihtiyacımız olduğu bu zamanda nerelerden para bulabiliriz bakalım.

Kredinizi Biz Çekelim Siz Ödeyin

Kara listede yer alan yada bankalarla daha önce problem yaşamış çoğu insan, biz kredinizi çekelim siz ödeyin firmaları ile karşılaşmıştır. Öyle ki artık bu firmalar cep telefonlarına SMS atarak da ulaşabiliyor. Hakikaten bu devirde internetin yaygınlaşması bir taraftan iyi iken dolandırılma ihtimalinin de yüksek olması nedeni ile kötü denebilir. Kredinizi biz çekelim siz ödeyin şeklinde yaklaşımda bulunan insanlar kendilerine kredi danışmanı falan diye cici isimler takarken bizler bunların tefeci oluğunu unutmayalım. Borç para verilir yada borç para veriyorum diyerek boy boy ilanları bulunan bu tür şahıs ve hatta firmalar, sizin yerinize kredi çekerek senetle borç para verme vaadinde bulunsalar da büyük çoğunluğu dolandırıcıdır. Özellikle bu tür insanlarla muhatap olduğunuz da sizden giriş katkı payı, kaparo vb. adlar da para istenirse kesinlikle telefonu kapatın ve arayışınıza devam edin. Büyük ihtimal parayı verdiğiniz anda bir daha o telefon numarasına ulaşamayacaksınız.

Borç Para Verilir Diyen Firmalar

Çıkmadık candan ümit kesilmez diye bir laf vardır. Tabi Allah düşürmesin fakat bazen çok zor durumlar ile karşılaşabiliriz. Özellikle böyle bir zamanda maalesef parasız işler yürümüyor. Borç para lazım olduğun da öncelikle en yakınlarınızdan para bulmayı deneyin. Sonrasında, tefecilere başvuru yapmaktansa sicili bozuk olana kredi veren bankalar hangileri ise onlardan tekrar kredi başvurusu yapmayı deneyin. Kara listede yer alabilir fakat çalışıyor olabilirsiniz, bu durumda para vermeyen bir yakınınızdan bari kefil ol ricasında bulunarak kredi çekebilirsiniz. Sonuçta geliriniz belli olduğunda kefil olması için birini bulmak daha kolaydır. En azından tefeciler ile uğraşmak zorunda kalmazsınız ki borç para veren yerler de sizden zaten gelir vb. bilgileri öğrenerek hareket edeceklerdir.

Ufak bir notu da bu paragrafta belirtelim, kara listede olana kredi veren banka denilince akla bir banka ismi gelmesin lütfen. Bu tür yazılara da itibar etmeyin çünkü direkt sicili bozuk olana kredi verecek bir banka yok. Burada anlatılmak istenen, kefil veya ipotek ile kredi bulabileceğiniz gerçeğidir. Zaten kara listede olana 5 yıl boyunca hiçbir banka kredi vermez.

Tefecilerin Telefon Numaraları İletişim Bilgileri

Yasal tefeci adresleri ve tefecilerin telefon numaraları adı altında ki yazılar tamamen uydurma yazılar olup, tefeciliğin yasal olmadığını belirtelim. Bu nedenle, borç para veriyorum diyerek kimse iletişim bilgilerini zaten paylaşmaz. Biz tavsiyelerimizi versek de dediğimiz gibi öyle zor anlar olur ki insan “tamam kardeşim bunları biliyoruz sen borç para nasıl bulurum kısmına gel” diyebilir. Haklısınız, ne eş dost ne de bankalar yardımcı olmamış ve tefecilerden medet umuyor olabilirsiniz. Bu durumda söylemek istediğimiz internetten borç para veriyorum diyenlerden uzak durmanız ve aşağıda ki yorum kısmından iletişim bilgilerinizi, istediğiniz parayı ve gelirinizi yazarak, size ulaşmalarını beklemenizdir. Fakat yine söyleyelim, sizden önce para talep edenlere kesinlikle itibar etmeyiniz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Aliihsan dedi ki:

    Çok çil 50 bin lazım senetli ipotekte verebilirim

BİR YORUM YAZ