Borç Para Veren Zenginler Senetle Para Veren Yerler

Borç Para Veren Zenginler Senetle Para Veren Yerler

Sitemize göstermiş olduğunuz yoğun ilgiden dolayı teşekkürler. Bugün sizlerin en büyük derdi olan acil para bulma konusunda sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Satırları okudukça bankadan kredi kullanamayan tüketiciler için senetle borç para veren yerler ve borç para veren zenginler, faktöring firmaları, kuyumcular ve hayırsever işadamları hakkında bilgilere erişeceksiniz. Unutmadan hatırlatalım, sitemizde yer alan bilgiler kesinlikle doğruluğu defalarca araştırılmış, doğru içeriklerden oluşmaktadır. Kesinlikle ziyaretçi sayısını yükseltmeye yönelik olmayan bilgilere yer verilmemiştir. Zaten zor durumda olan ve acil para ihtiyacı içerisinde olan insanlara bir nebze yardımcı olmak vazifemizdir.

Senet Karşılığı Nakit Para

Özellikle de büyük şehirlerde yer alan bir çok firma senetle para vermektedir. Acil paraya ihtiyacım var diyen insanların bir numaralı uğrak yeri bankalar olmasına karşın kredi notu düşük olması ve sicilde gözüken olumsuzluklar maalesef umutların kısa sürede yıkılmasına neden olmaktadır. Oysa zraporu.net olarak bizler bankalara açıkça bir öneride bulunmak istiyoruz. Zor durumda olan insanları tefecilerin eline düşürmektense, biraz daha fazla tedbirler alarak bu insanları maddi durumdan kurtarabilir, kazancınıza kazanç katarken insanlara da umut olmuş olursunuz. Çok katı kuralları olan bankaların daha esnek olmaları, devletin de katkısı ile ekonominin de canlanmasını sağlayacaktır. Kredi Garanti Fonu gibi bir fon oluşturularak devletin de kefil olacağı bir sistem geliştirilebilir. Konumuza dönecek olursak, senetle para veren yerler araştırması yaparken çok dikkatli olmak gerekli zira gerçekten işini düzgün yapan firma sayısı bir elin parmaklarını geçmemekte. Açıkçası senetle para veren yerler diyince biraz kibar oluyor fakat işin doğrusu bu mesleğin adı tefecilik. Tefeciler de karşılıksız iş yapmaz. Şunu söyleyelim ki bankalardan daha katı prensipleri bulunur ve illa bir tefeciden para bulma durumu yaşanacaksa dikkatli olmakta ve son çare olarak düşünmekte fayda var.

Senetle Borç Para Nasıl Bulunur?

Öncelikle güvenilir firmaların vermiş oldukları kredileri gözden geçirebilirsiniz. Elinizde senet varsa, faktöring şirketlerini de senet kırdırma yöntemi ile deneyebilirsiniz. Senet karşılığı altın veya döviz veren esnaflar yine değerlendirmeye alınabilecek yerlerden. Bir başka nakit para bulma yöntemi senetle cep telefonu alıp nakite çevirmek, elektronik aletleri senetle alarak yine ikinci el pazarında elden çıkarmak ve tabi ki senetle borç para bulma yöntemlerinden olan sanal tefeciler…

Senet karşılığı para veren yerler yüksek faiz ile çalışırlar zira bilirler ki son durak kendileri. Bu durumdan ziyadesi ile para kazanırlar. Ayrıca çok uzun vadeler hayal etmeyin çünkü bu tip insanlar kısa vade ile borç verirler. Bu dönemde senetle para veren yerlerin artık çok modern olduklarını, avukatından icra takip personeline kadar bir çok kişiyi de yanında çalıştırdıklarını ve şirketleştiklerini söyleyelim. Bu tip senet karşılığı borç para veren yerler üst limit olarak genelde 10 bin lira olarak çalışmaktadırlar.

Bankadan Kredi Çekemeyenlere Kredi

Bankadan kredi çekemeyenler için kredi veren bankalar bulunmaktadır. İyi bir araştırma sonucu bu bankalara başvuruda bulunarak kredi kullanabilirsiniz. Yapılandırma ve borç kapatma kredisi olarak adlandırılan bu ürünler sayesinde, 36 ay vade ile 10 bin lira, 48 ay vade ile 20 bin lira hatta 30 bin lira kullanabilir, eski borçlarınızı yapılandırabilirsiniz.

Senetle Telefon Satan Yerler

Senetle para elde etmenin en bilinir yöntemi cep telefonu alıp satmaktır. Bunun için bulunduğunuz dönemde en popüler olan pahalı bir cep telefonunu senetle alıp daha sonra nakit olarak ikinci el sitelerinde satmaktır. Örnek vermek gerekirse evkur gibi mağazalardan 3 Bin lira değerinde ki bir cep telefonu 4 Bin lira gibi bir rakama senetle alınabilir ve anında 2 Bin 500 Liraya nakit olarak satılabilir. Bin 500 Lira zarar gibi görünse de borçların faizleri ve sıkıntısı düşünüldüğünde alternatif olarak düşünülecek en mantıklı işlemlerden bir tanesidir.

Senetle Para Veren Kuyumcular

Senetle altın alıp nakite çevirmek yine bilinen yöntemlerin başında gelmektedir. Senetle bilezik, çeyrek veya yarım altın veya diğer altın ürünlerinden alınarak başka bir kuyumcu da bozdurma yöntemi ile senet karşılığı para elde edilebilir. Bu tür senetle altın alabileceğiniz kuyumcular nadirdir ve size güvenmesi veya arada kefil şarttır.

Senetle Para Veren Bankalar

Kısa vadede paraya ihtiyacı olanlar ve kredi çekemeyecek durumda olanlar için senetle borç veren yerleri kesinlikle tavsiye etmiyoruz. Fakat gerçekten zor durumda olup mutlaka para bulmam lazım diyenlere tavsiyemiz yukarıda bahsettiğimiz gibi senetle telefon alıp satmayı, senetle beyaz eşya alıp satmayı öneriyoruz. Senetle kefilsiz para veren firmalar da yine tercih edilebilir. En son çareniz tefeciler olmalıdır.

Senetle para veren bankalar bulunmamaktadır. Bankaların senet karşılığı kredi verme durumu kesinlikle söz konusu değildir. Ayrıca zor durumda iseniz devletin sosyal yardımlaşma kurumlarından da yardım isteyebilirsiniz.

Senetle Borç Veren Faktöring Firmaları

BDDK kurumuna bağlı çalışan 61 adet faktöring şirketi bulunmaktadır. Yapı Kredi Faktöring, Şeker Finans Faktöring, Fiba gibi büyük faktöring firmaları bunlara örnektir. BDDK sitesinden bu faktöring listesine erişebilirsiniz. Fakat senetle borç veriyorum şeklinde bir yaklaşım sergilemediklerini belirtelim.

Borç Para Veren Zenginler

En sık rastlanan sorgulamaların başında borç para veren hayırsever işadamları gelmekte. Maalesef hiçbir zengin senet karşılığı veya hayrına para vermez. Bu arayışınız boşunadır.

Aktifbank Sicili Bozuk Olana Kredi Veriyor

Aktifbank kredi notu düşük olan veya kara listede yer alan kişilere 20 Bin Liraya kadar kredi imkanı sunuyor. Nkolay kredi internet sitesinden başvuru yaparak şansınızı denemelisiniz. Faiz oranı ise %1,99.

Ziraat Bankası Senetle Kredi

Ziraat senetle avans kredisi hizmete girmiş bulunmakta. Bunun için bir şirketinizin olması ve elinizde senetlerin olması gerekmekte.

[Toplam:36    Ortalama:3.7/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 186 YORUM
 1. ali dedi ki:

  50000 tl uzun vadelı taksıtle sozlesmelı 5378635754

  1. osekredi@hotmail.com dedi ki:

   acil kred ? tfk temas

   1. Bahar dedi ki:

    Kredi cekemiyorum.
    50 bin Tl ye senetle duzenli uzun vadeli odeme yapabilirim.
    Yuzyuze gorusme saglarsaniz bilgilerimi sunarim.
    Saygılarımla

  2. Selahattin dedi ki:

   Nasil alabilitim sizden kredi bana da lazim cok acil 25000 tl lazim lutfen yardimci olun

 2. Nilan dedi ki:

  Nasıl alabilirim 50000 lira

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Nilan Hanım merhaba, 50 Bin lira için mail bilgilerinizi paylaşabilir, destek alabilirsiniz.

   1. muammer dedi ki:

    Ebru hanım merhaba

    bankalardaki borçlarımı ve elde aldığım borçları kapatmak için 40,000 tl ihtiyacım var aylık gelirim 3,200 tl yardımcı olabilirmisiniz

    mail adresim : qayhan@gmail.com

    1. Burcu dedi ki:

     Ebru hanım yardımınıza ihtiyacım var lütfen dönüş yapar mısınız

   2. Zhra dedi ki:

    Ebru hanim numaranizi yada mail adresinizi birakirmisiniz acil 10.000 liraya ihtiyacim var 4 saat icinde

   3. Sinan dedi ki:

    Ebru hanım 50 bin için ararsanız sevinirim çok acil ihtiyacım var 0534 762 80 44

   4. Neslihan dedi ki:

    Ebru hanım sizinle nasıl iletişime geçebilirim bana yardımcı olurmusunuz

   5. Mustafa dedi ki:

    Kolay gelsin. 60.000 tl’e ihtiyacım var.
    05412032923
    mirza_turkoglu@icloud.com

   6. Bülent samanci dedi ki:

    Merhaba bende kredi almak istiyorum 05465981879 tlfonum

   7. Şeref dedi ki:

    Merhaba Ben İstanbuldan ŞEREF özel sektörde harita firmasında çalışıyorum 3500 tl maaş alıyorum 1.000 tl taksitle ÖN ÖDEMESİZ SENETLE 20 bin tl nakite ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim irtibat numaram 0531 320 1608
    Mail – zazaseref1976@gmail.com

   8. Seçil dedi ki:

    Bana da yardımcı olursanız sevinirim

   9. Ahmet Şentürk dedi ki:

    Ebru Hanım çok teşekkürler, sayenizde büyük bir sıkıntıdan kurtuldum.

   10. Melisa dedi ki:

    Ebru hanım mail adresim dönüş yaparsanız sevinirim melisa_86_k@hotmail.com

   11. beyza bayram dedi ki:

    ebru hanım merhaba,
    acil 15.000 tl lazım yardımlarınızı rica ederim.
    beyzabayram51@gmail.com

   12. seçkin dedi ki:

    acil nakit ihtiyacım var dönüş yaparmısınız?

   13. Omer dedi ki:

    Nerhaba acil 7000 tl ye ihtiyacim var ysrdimci olurmusnuz cok acil ihtiyacim var

   14. Ulaş Koçyiğit dedi ki:

    Çok teşekkürler herşey için Ebru Hanım, çok yardımcı oldunuz. Büyük bir sıkıntıdan kurtuldum.

   15. Turgay dedi ki:

    Merhaba acil 50.000 tl ihtiyacım var 36 aya

   16. Selahattin dedi ki:

    Ebru hanim 25000 tl ihtitacim var yardiimci olurmusunuz

   17. Selahattin dedi ki:

    Nasil alabilirim yardimci olavilirmisin cok zor durumdayim

   18. Memet dedi ki:

    Ebru hanım. İstanbul’da yaşıyorum. 4.000 tl maaşım var ve 75.000 tl nakite ihtiyacım var. aylık 2.000 tl öderim. cevabınızı beklerim.

   19. Ozan dedi ki:

    Merhaba. .6000 tl ihtiyaç var..gelir 3500 tl..1000 tl ödeme yapabilrim..antalya merkezdeyim. .oesen2030@hotmail.com

   20. Bülent samanci dedi ki:

    Merhaba kredi almak istiyorum 05465981879 tlfonum

   21. Serkan dedi ki:

    Merhaba benim 75 bine ihtiyacım var tim borçları mi kapatıp bir yere borçlanmak istiyorum aylık 3400 lira gelirim var 10 yıldır aynı şirketteyim ailemi kaybetmek üzereyim aylık 750 ile 1000 arası ödeme yaparim lutfen yardimci olun

   22. Arif dedi ki:

    Ebru hanim lutfen yardim edin arif19847@ hotmail.com

   23. oğuz dedi ki:

    ebru hanım ben sakaryada kamuda mühendisim. 4500 tl maaşım. çok acil 10000 tl lazım ulaşırsanız sevinrim. yozcany@hotmail.com

   24. seçill dedi ki:

    ebru hanım 25 000 tl ihtiyacım var

   25. hasan dedi ki:

    aylık 8,000 tl gelirim var.kamu personeliyim. iletişim kurabilirmiyiz…05052629326

 3. Oğuz dedi ki:

  Üzerime 400bin $ değerinde ev var aylık 4200kirayla. Kredi çekemiyorum. Senetle 8000tl ihtiyacım var acil.

  1. Muratcan dedi ki:

   Oğuz bey dönüş yapan oldumu size

   1. muammer dedi ki:

    muratcan bey merhaba

    40,000 tl ihtiyacım var 3,200 tl gelirim mevcut yardımcı olma şansınız nedir ?

   2. Neslihan dedi ki:

    Bana da yardımcı olurmusunuz ? İletişim bilgilerinizi paylaşırmışsınız

   3. Oğuz dedi ki:

    Evet dönüş yaptılar fakat anlaşamadık prosedürleri katı bence biraz esnek olmalılar bankalardan farkları kalmıyor böyle

   4. Memet dedi ki:

    Muratcan bey. 75.000 liraya ihtiyacım var. İstanbul üsküdar’da yaşıyorum. Aylık 4.000 lira gelirim var. evim ve arabam var. cevap ermenizi rica ederim.

   5. Memet dedi ki:

    Muratcan bey tlf 0530-526 3079

  2. Cevdet Gürsu dedi ki:

   Oğuz Bey ile görüştük, istediği miktarı verdik. teşekkürler (Kredi merkezi CHN)

   1. Mehmet dedi ki:

    Meraba bana acil 50.000 tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

   2. Mehmet dedi ki:

    Meraba bana acil 50.000 tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz imam.mehmet63@hotmail.com

   3. süleyman ARAS dedi ki:

    BANADA ACİL 6000 TL GEREKLİ AYLIK NET GELİRİM 2800 TL MAİL ADRESİM serkanhirammm75@gmail.com yardımcı olursanız sevinirim.

   4. Ahmet dedi ki:

    Acil 10 bin TL Ye ihtiyacım var yardimci olurmusunuz bana donerseniz sevinirim

   5. Omer dedi ki:

    Merhaba acil nakite ihtiyacim var 10000 tlye kadar en fzla istanbul anadolu yakasindayim numaram 05436295917 tardimci olursniz sevinirim

   6. Turgay dedi ki:

    Merhaba çok acil 50000 tl 36 ay taksitle ihtiacım var 2 bin ve üzeri ödeme yapabilirim acil

   7. Tuğçe dedi ki:

    Cevdet bey dönüş yapar mısınız lütfen çok acil

   8. Memet dedi ki:

    Cevdet bey. 75.000 liraya ihtiyacım var. İstanbul üsküdar’da yaşıyorum. Aylık 4.000 lira gelirim var. evim ve arabam var. cevap ermenizi rica ederim.

   9. Memet dedi ki:

    Cevdet bey. 100.000 liraya ihtiyacım var. İstanbul üsküdar’da yaşıyorum. Aylık 4.000 lira gelirim var. evim ve arabam var. cevap ermenizi rica ederim.

   10. Memet dedi ki:

    Cevdet bey tlf 0530-526 3079

 4. Hülya Şenöz dedi ki:

  Acil 10 bin lira lazım ne şartınız varsa kabul ne isteğiniz varsa kabul ederim lütfen

 5. fırat dedi ki:

  Acil 50.000 ihtiyacım var 2000 tl maşîm var ayda 1000 tl öderim kredi borçlarını kapatacagim 05347740138 kayseride ikametgah ediyorum yardimci olurmusunuz

 6. yusuf çelik dedi ki:

  acilen 5000tl ihtiyacım var yardımcı olabilirmisin 5426733578

 7. İbrahim dedi ki:

  İstanbul dan acil 5000 tl ye ihtiyacim var yardimci olabilecek var mi ? 5466643165

 8. Eylem Göksu dedi ki:

  Acil paraya ihtiyacım var. 2000 lira gelirim var ama bankalar kredi vermiyor daha önce ki kara listeye girmemden dolayı. Yardım edin lütfen 10 bin lira istiyorum, 2 yıl içerisinde ödeyebilirim ona göre bir ödeme planı yapabilirsiniz. Üzerine kayıtlı bi şey yok ev araba felan. Telefon numaram 0545677897 mail eylemgoksu34@gmail.com

 9. kenan tulay dedi ki:

  mrb bnm de acil 5000 tl ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 10. Sergen Bakır dedi ki:

  Merhabalar acil 20 bintl kredi ihtiyacim var kara liste oldugum icin hiçbir banka kredi vermiyor alacagim parayla borçları bitirmek 05536439065 lutfen yardım ci olun

 11. Gökhan Yücetürk dedi ki:

  Merhabalar adım Gökhan 10.000 TL ihtiyacım var. bankalardan kredi kullanamıyorum. Aylık 1.000 TL ödeyebilirim. Telefon numaram: 05448962626 mail adresim gokhanyuceturk@hotmail.com

 12. Murat dedi ki:

  Sa 17000 tl borcum var bankalara kredi çekemiyorum 24000 tl ihtiyacım var Para istiyorum 750 750 ödeye bilirim yardımcı olurmusunuz acil buğün

 13. dogus dedi ki:

  acil 10000 tl ihtiyacım var aylık 700 tl olarak oderim

 14. paşa dedi ki:

  çok zor durumdayım nişanım var ve haciz geldi evime çok acil 7bin tl ihityacım var aylık 1bin tl olarak öderim faiz neyse ödemeye hazırım 5317804642

 15. ahmet dedi ki:

  25000 paraya ihdiyacım var iş yerimi kapatmak istemiyorum yardımederseniz sevinirim

 16. Osman dedi ki:

  15000 lazım 3 aylık 05320605830

 17. Kasım Çimen dedi ki:

  10 bin lira lazım 05447654789 acil, buradan arkadaşıma yardımcı olan kredi firmasına sesleniyorum lütfen

 18. Orhan dedi ki:

  Slm Acil para ihtiyacım var bankaya hacizlik oldum size taksitnen ödeye bilirim yardımcı olursanız sevinirim 10milyar ihtiyacım var onu ödersem rahatlayacam yardımcı olursanız sevinirim bni bu numaram dan oluşa bilirsiniz 0551 980 27 58 inşallah biri clkarsa bni bu derten kurtarısanız sevenirim ve onu dovarlarımdan esik etmeyeceyim bni bu derten kurtarısanız biri cıkarda rahatlarım senetle taksitnen ödeye bilirim

 19. okan durmaz dedi ki:

  Merhaba acil 17000 TL ye ihtiyacım var. 5500 tl gelirim var, 0532 645 11 65

 20. Emre dedi ki:

  Merhaba Arabamın ( 85.000, kendi üzerimde ) satışını gerçekleştirene kadar 7.000 TL’ye ihtiyacım var.. max 15 -20gün içerisinde iade ödeyebilirim.. 05365467490

 21. Ali dedi ki:

  Acil 10000tl ye ihtiyacım var kamu görevlisinin.her ay zamanında maisaliyom.icra var maisimda.kredi cekemiyom.on ödemesiz bana kredi yardımında bulunur musunuz evimde Hepatit C hastam var gebe

 22. Gamze dedi ki:

  Merhaba ogretmenim bir tanidigim icin cektigim paralar yuzunden kara listedeyim kredi cekemiyorum 8000 e ihtiyacim var aylik gelirim 3000 lira ayda 1000 lira rahatlikla odeyebilirim

 23. GAMZE dedi ki:

  MERHABA BENİM ÇOK ACİL OLARAK 5 BİN TL NAKİT E İHTİYACIM VAR. NE OLUR YARDIMCI OLUN BANA

 24. Fatih çelik 0553 333 08 16 dedi ki:

  Ben amasya dan fatih çelik 28000 tl ihtiyacım var

 25. Gokhan aydin dedi ki:

  Iyi aksamlar bayram icin 5000tl ye ihtiyacim var yardimci olurmusunuz

 26. Gokhan aydin dedi ki:

  Lutfen bana yardimci olun ufak tefek borlarim var 1700 maas aliyorum 5427201451

 27. Sibel dedi ki:

  Acil bin lira lazım 05076992955

 28. Harun dedi ki:

  Acil 8 Bin liraya ihtiyac var aylık geri ödemeli sözüyle yardımcı olurmusunuz 0530 017 13 29

 29. Kenan dedi ki:

  Bayram arası paraya ihtiyacımva birhaftalık 05389310556

 30. Murat akbas dedi ki:

  acil kredi tfk temas 3kredi@gmail.com

  1. Zeki dedi ki:

   Acik nakit ihtiyacı m var 20 bın tl ayluk 1000 tl oderım esnafım acil cvp

 31. Yunus dedi ki:

  Acil 25 bin lira para lazım 5433976278

 32. Yunus dedi ki:

  elektrikciyim 2500tl gelirim var 20.000 tl ihtiyacim var

  1. Yunus dedi ki:

   elektrikciyim 2500gelirim var 20.000 tl ihtiyacim var 05382843420

 33. Soner dedi ki:

  Acil 5000 tl lazim memurum 5418449041

 34. Ismail dedi ki:

  Merhabalar çok acil 15000 liraya ihtiyacım var 1000 tl olarak taksit ödeyebilirim yardımcı olabilirseniz sevinirim uygunsa 05050539535 nom dönüş yaparsanız sevinirim

 35. Ayla dedi ki:

  Merhaba, üzerime mal varlığıö var ancak henüz satılma aşamasında. Acil nakit ihtiyacım var. Bana çok acil geri dönerseniz memnun olurum.

 36. mehmet dedi ki:

  KREDİ İSTEYEN GERCEK VE CIDDI KISILER YAZSIN ekselans_06_26@hotmail.com

 37. TUĞBA dedi ki:

  Merhaba çok çok çok acil 40.000 TL ye ihtiyacım var. Lütfen yardımcı olun lütfen

 38. Derya Kanlı dedi ki:

  Acil para lazım yardım edin

 39. emin dedi ki:

  35 bin ihtiyacım var bankalardan alamıyorum puanım düşük yardımcı olurmusunuz

 40. serkan dedi ki:

  100.00 binliraborcum var ödeyemiyorum 2.000 tl maaşla çalışıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

 41. erol dedi ki:

  yaklaşık iki buçuk milyon tl değerinde bir arsasıyla beraber bir çiftlik tarzı bi yer için 800.000 tl talep ediyorum…0532 600 29 30

 42. Gamze dedi ki:

  Çok acil paraya ihtiyacım var çok fazla bi mebla deil ama gerçekten çok sıkıstım lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim

 43. Gamze dedi ki:

  Acillllll…… Lütfen geri dönüş yapın lutfennnnnn……acil paraya ihtiyacım var lütfen…..

 44. Huseyin yildiz dedi ki:

  Merhaba 20bin e ihtiyacimvar kamu personeliyim e mail adresim huseyinyldz1985@gmail.com. donus yaparsaniz sevinirim aylik 1250 tl oswyebilirim.531 304 5919

 45. 9kredi@gmail.com dedi ki:

  kredi teması

 46. acilkredi3@outlook.com dedi ki:

  % 3 acil kredi tfk

  1. Mehmet dedi ki:

   merhaba kredi mi veriyor musunuz

 47. Nazım dedi ki:

  Mrb acil 15000 tl ihtitacım var yardımcı olurmusunuz geri ödemede sıkıntım yok

 48. Hüseyin dedi ki:

  Merhaba acil 20000 liraya ihtiyacım var çok zor durumdayım aylık 2000 lira maaş alıyorum aylık 600 lira geri ödemek sözüyle bankalardan para çekemiyorum TL 05370533015

 49. Mehmet dedi ki:

  merhaba iyi akşamlar bana 17000 tl kredi lazım ayda750 750 ödiye bilirim

 50. Mehmet dedi ki:

  50000 tl çok acil çek var bende 0541 456 9181 lazim çok acil

 51. Zeynep dedi ki:

  Cidden yardimci oluyormusunuz

 52. ONUR dedi ki:

  Geri dönüşlerinizi rica ederim

 53. Şeref dedi ki:

  Merhaba Ben İstanbuldan ŞEREF özel sektörde harita firmasında çalışıyorum 3500 tl maaş alıyorum 1.000 tl taksitle ÖN ÖDEMESİZ SENETLE 20 bin tl nakite ihtiyacım var yardımcı olabilirseniz çok sevinirim irtibat numaram 0531 320 1608

 54. fatih dedi ki:

  selam özel şirket çalışanıyım acil 8500 tl ye ihtiyacım var yardımcı olurmusunuz

 55. Çiğdem uzun dedi ki:

  Merhabalar, mesleğiniz yaşadığınız şehir ve maaşınızı yazarsanız senetle kredide yardımcı oluyoruz cigdemuzunnn@gmail.com

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Değerli ziyaretçilerimiz; Kredi verdiğini söyleyen kişiler ile irtibata geçtiğiniz de lütfen güvenilir olduğuna emin olmadan kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız ve hiç bir şekilde ön ödeme vb. adlarda önceden ödeme yapmayınız. Özellikle iletişim bilgilerini gizleyen kişi veya kişilerden uzak durunuz.

   1. turgay dedi ki:

    Slm ebru hanım çok sıkışık durumdayım kıredilerimi kaparacağım çok çok acil 50.bin tl ye ihtiyacım var benimle acil iletişime geçerseniz sevinirim. 0533 052 60 47

   2. Turgay dedi ki:

    Merhaba çok acil 50000 tl 36 ay taksitle ihtiacım var 2 bin ve üzeri ödeme yapabilirim

   3. Der dedi ki:

    Slm 30 bin tl ye ihtiyacim var odemekte sorunun olmaz yurtdisi gelirliyim

   4. Arif dedi ki:

    Ebru hanim yardiminizi 4 gozle bekliyorum

   5. oğuz dedi ki:

    sakaryada kamuda mühendisim 4500 tl maaşım. acil 10000 tl ye ihtiyacım var. yozcany@hotmail.com

  2. Bahar dedi ki:

   Benim de borclarimi toparlamak icin 50000 Tl ye ihtiyacim var.
   Bir mali musavirlik firmasinda denetmen olarak calisiyorum.
   Ayda 2500 TL odeyebilirim.Kredi fizibilitem bozuk.
   Senetle odemelerimi aksarmam.
   Dönüs yaparsaniz mutesekkir olurum.
   Saygilarimla

 56. mehmet dedi ki:

  merhaba gercekten yardıma ıhtıyacı olanlar yazsın 70.000 tl senetle yardımcı olunur cıddı olanlar yazsın detaylı konusabılırız ıyı gunler herkese MAİL:ekselans_06_26@hotmail.com

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Değerli ziyaretçilerimiz; Kredi verdiğini söyleyen kişiler ile irtibata geçtiğiniz de lütfen güvenilir olduğuna emin olmadan kişisel bilgilerinizi paylaşmayınız ve hiç bir şekilde ön ödeme vb. adlarda önceden ödeme yapmayınız. Özellikle iletişim bilgilerini gizleyen kişi veya kişilerden uzak durunuz.

   1. Nalan dedi ki:

    Ebru hanim merhabalar benimde paraya ihtiyacim var yardimci olur musunuz

    1. Arife dedi ki:

     Gerçekten geri dönüş oluyormu

     1. Sibel dedi ki:

      Evet, ben burada ki yorum sayesinde bi kaç yerle görüştüm birisi daha iyi şartlar sundu kabul ettim Allah’a şükür 3 senedim kaldı onlar da bitince kuşlar kadar özgür olcam inşallah. Yorumları dikkate alıyorlar aramazlar demeyin bizler gibi mağdur çok olduğu kadar bunu iş olarak yapanlar da çok adam sonuçta atıyorum 3 bin lira veriyor 4 bin lira alıyor o da kazanıyor ama bişeyler göstermeniz gerek yani çalışıyor olmanız lazım yada ne biliyim araba ev felan ama dikkat edin ben çok aradım çoğu dolandırıcı aman her arayana da olur demeyin özellikle boş senede imza atmayın. Ebru hanım da çok yardımcı oldu telefonu var bende ama izni olmadan yayınlamam doğru olmaz. Herkese allah yardım etsin

   2. Turgay dedi ki:

    Merhaba çok acil 50000 tl 36 ay taksitle ihtiacım var 2 bin ve üzeri ödeme yapabilirim
    Herkese yardımcı oluyorsunuz bana bir yardım ederseniz

   3. Hakan dedi ki:

    Ebru selvi hanım merhabalar.maasim normalde 4500 civarı ancak yaklaşık 2 bin lira kesiliyor her ay.( Banka tarafından).avukatla olan dosyami peşin kapama yaparsam 15 bine felan kapaticam.buda faiz indiriminden faydalanmam için gerekli.yani min 20 bin lira verebilirseniz hem bankalarla olan ilişkim düzelme yoluna girecek hemde peşin kapamadan faydalanmış olacağım.. şimdiden teşekkürler..

   4. Duyg dedi ki:

    Ebru hn. 15000 Tl için acil dönüş yapmanızı rica ederim.

   5. Burak dedi ki:

    Yardımcı olurmusunuz 80.bine ihtiyacım var acil 2 gune ayarlamam lazım

   6. Nilgün dedi ki:

    Ebru hanım ulaşırsanız sevinirim

   7. Orhan dedi ki:

    Merhabalar Ebru SELVİ hanım Ankara da memurum acil olarak nakite ihtiyacım var.Senetle nakit gerekli..Bankalarla bi sorunum yok limitim dolu.Yardımcı olursanız sevinirim.
    tayfaorhan@gmail.com

   8. Ozan dedi ki:

    Merhaba. .emekliyim aynı zamanda çalışıyorum. .acil 6000 tl lazım..antalya merkezdeyim. .1000 tl ödeme Yapabilirim ayda
    .Geri dönüş yaparsanız sevinirim

   9. Muhammet dedi ki:

    Merhaba ebru hanim rica etsem benimle irtibat kurarmisiniz mail adresim muhammetkrb@msn.com buraya telefon numaranizi mail atarsaniz ararim ben sizi. Sizden haber bekliyorum simdiden cok tesekkur ederim.

   10. oğuz dedi ki:

    ebru hanım ben sakaryada kamuda mühendisim. 4500 tl maaşım. çok acil 10000 tl lazım ulaşırsanız sevinrim. yozcany@hotmail.com

   11. oğuz dedi ki:

    sakaryada kamuda mühendisim 4500 tl maaşım. acil 10000 tl ye ihtiyacım var. yozcany@hotmail.com

 57. Turgay dedi ki:

  Merhaba senetle kredi nakit ihtiyacım var bilgi alabir miyim çook acil mühendisim

 58. gokhan dedi ki:

  ssk calısanıyım 2200 tl gelırım var etrafa ve bankalara olan toplam 30.000tl borcumu bıraraya toplayıp tek bır yerden ödeme yapmak acıl ıstıyorum donus yapmanızı beklıyorum
  gokhanalan365@gmail.com

 59. Birol güçlüer dedi ki:

  Merhabalar kolay gelsin.. Benim 30 üü0 tl ye ihriyacım var.. Ancak soyle bir durum soz konusu maximum 4 ay zaman gerekli … 4 ay odeme yapmadan bu suenin sonunda tek seferde kredimi kapatmak sartıyla kredi temin etmem mümkünmüdür acaba… Cevabınızı bekliyorum .. Kolay gelsin iyi gunlet

 60. Ahmet dedi ki:

  Cok acil 15 bin lira ihtiyacım var yakın bi zamanda düğünüm var 2500 lira maas ve sigortom var isyediginiz faizi öderim lütfen yardımcı olun asortik_13_26@hotmail.com buradan ulasabilirsiniz

 61. muhlis dedi ki:

  Selamın aleyküm abiler ablalar allah rızası için yardım edin çok zor durumdayım acil paraya ihtiyacım var 15 Bin tl lazım 2400 maaş alıyorum ayda 400 yada 500 verebilirim lütfen arayın tlfon 05350303628 acil durum allah için yardımcı olun

 62. Faruk dedi ki:

  Çok Acil nakite ihtiyacım var bian önce iletişime geçmeNizi rica ediyorum sinop_erfelek_@hotmail.com

 63. Bahar dedi ki:

  Kredi cekemiyorum.
  50 bin Tl ye senetle duzenli uzun vadeli odeme yapabilirim.
  Yuzyuze gorusme saglarsaniz bilgilerimi sunarim.
  Saygılarımla

 64. Murat dedi ki:

  Cok acil kredi ye ihtiyaç ım var nasıl yardım ederseniz cok acil ne yapmam gerekiyor teşekkür ederim iletişim 05066205358 maaşım 2700 tl yaşım 28 ikamet im ankara m.karabekir@hotmail.com

 65. Arife dedi ki:

  İyi günler acil nakite ihtiyacım var heray düzenli ödeme saglayabilirim lütfen geri dönüş yaparsanız çok sevinirim.arifeavc34@gmail.com

 66. Burcu dedi ki:

  Allah sizden razı olsun sayenizde nefes aldım

 67. Sibel dedi ki:

  vet, ben burada ki yorum sayesinde bi kaç yerle görüştüm birisi daha iyi şartlar sundu kabul ettim Allah’a şükür 3 senedim kaldı onlar da bitince kuşlar kadar özgür olcam inşallah. Yorumları dikkate alıyorlar aramazlar demeyin bizler gibi mağdur çok olduğu kadar bunu iş olarak yapanlar da çok adam sonuçta atıyorum 3 bin lira veriyor 4 bin lira alıyor o da kazanıyor ama bişeyler göstermeniz gerek yani çalışıyor olmanız lazım yada ne biliyim araba ev felan ama dikkat edin ben çok aradım çoğu dolandırıcı aman her arayana da olur demeyin özellikle boş senede imza atmayın. Ebru hanım da çok yardımcı oldu telefonu var bende ama izni olmadan yayınlamam doğru olmaz. Herkese allah yardım etsin

  1. serkan dedi ki:

   sibel hanım sizin bankayla sorununuz varmıydı

 68. Senem dedi ki:

  Kötü yola düşücem az kaldı, yardım edin. Üniversite okuyorum, ev kiramı ödeyemiyorum. Lütfen arayın beni

 69. Kamil Şenyayla dedi ki:

  Arabam var bana da yardım edin ayda 400 ödeyebilirim sadece 5 bin lira lazım

 70. Mehmet dedi ki:

  Aylik gelirim 3250 tl benim de acil 5000 tl ye ihtiyacim var. mg140212@Gmail.com

 71. Melike Kar dedi ki:

  Acil para lazım yardım edin aylık 1000 lira öderim hiç sorun olmaz ispatlanabilir 3000 lira gelirim var acil 10 bin lira lazım lütfen yardım edin mk205205@gmail.com

  1. Leyla dedi ki:

   Bana da acil para lazım leylaleyla34@gmail.com

 72. Coşkun dedi ki:

  acil 10000 tl .2400 tl maaşla çalışıyorum istanbul

 73. Aladdin dedi ki:

  çok acil 17000tl ihtiyacım var.kamu çalışanıyım 4700 tl.maaşımvar 24 ay taksitle yardımcı olurmusunuz.

 74. Murat dedi ki:

  Arkadaşlar bende para yok, ama iyi iddia oynarım, şunu söyliyim 50 lirayla kimse batmaz, yollayın 50 veya 20 lira tutturacağım sağlam bir kuponla belkide kısa sürede derman olurum, iban numarası veriyorum, bana gelen iban numarası na kazanırsam katlayıp geri yollarım oranlar max 1 e 17-18 nasip işte.
  TR2100 0100 2001 4453 6892 5004

 75. Omer dedi ki:

  Merhaba acil 7000 tl civarinda bi paraya ihtiyacim var cok dar durrumdayim yardimci olursaniz sevinirim istanbul anadolu yakasindayim 05436295917

 76. Kadir dedi ki:

  Merhabalar ebru hanım cok acil 20.000 liraya ihtiyacım var yardımcı olur musunuz 05536809528

 77. dilek dedi ki:

  devlet memuruyum kısa vadeli çok acil beş bin tl ye ihtiyacım var yardımcı olabilecekler dilek.060606@hotmail.com adresimden ulaşabilirlerse sevinirim

 78. Mine aslan dedi ki:

  Cok acil 20000 tlye ihtiyacim var anteote oturuyorum emekliyim senetle para yada altin almak istiyorum en kisa zamanda benimle irtibata geçebilirmisiniz tlf 05522153146

 79. Mine aslan dedi ki:

  ben hotmail kullanmiyorum tlf ile ulasabilirsiniz

 80. Selçuk dedi ki:

  Merhaba,
  Ben yurt disinda yasiyorum ve 15000euroya ihtiyacim var.
  Bunu aylik en dusuk 300 euro bazi aylar 1000euro odeyerek kapatabilirim. Isim geregi bazen evimden uzak calistigim icin primim yuksek oluyo ve su anda bi sikintim var kredi cekemiyorum burda cunku bankalar primleri goz onunde bulundurmuyolar evli 2 cocuk babasiyim ve bu ihtiyacima yardimci olacak herkesten ALLAH razi olsun…

  Mailim : kucles50@gmail.com

 81. Gamze dedi ki:

  Lütfen çok ama çok acil paraya ihtiyacım var gerçekten çok zor durumdayım nolursunuz geri döndü yapın lütfen Rica ediyorum 5 bin TL lazım lütfen geri dönüş yaparsanız sevinirim Rica ediyorum

 82. Kürşat dedi ki:

  Merhaba acil 15.000 tl ye ihtiyacım var.Ulasirsaniz.05530558783

 83. Zeynep dedi ki:

  Acil 50000 tl ye ihtiyacım var memurum 3000 tl maaşım

 84. Orhan dedi ki:

  Slm Acil para ihtiyacım var 15milyar yardımcı olursanız sevinirim bni bu numaramdan oluşursanız sevinirim taksitnen ödeye bilirim 0551 980 27 58

 85. Ferda dedi ki:

  Teşekkürler 10 bin lira kredi aldım sayeniDe

  1. Hande dedi ki:

   Nasıl aldınız

 86. bayhan dedi ki:

  senetle para verilir almak istiyen arkadaşlar arasınlar 0534264036

 87. Nilgün dedi ki:

  Öncelikle merhaba ben denizliden Nilgün çok acil 50.000tl ihtiyacım var. 18 ay sonra hepsi toplu ödemeli. Kredi notum düşük bankalardan kredi çekemiyorum.bana bu konuda lütfen yardımcı olun. İletişim 05437323157

 88. sinem dedi ki:

  merhaba benim acil 35.000 tl ye ihtiyacım var lutfen yardımcı olun cevap dönün olur ya da olmaz diye önemli

 89. Selahattin dedi ki:

  Cok acil hemde cok acil krediye ihtiyacim var 25000 tl yardimci olabilecek.olan varsa lutfen İVEDİ donus yapsin yoksa cildiriracagim hayat taaa borclu kalmadim ancak dolabdirildim icra gelecek evime bekliyorum

 90. serkan dedi ki:

  ebru hanım zordurumdayım 12000 tly ihtiyacım var bankalardan çekemiyorum eher bu miktarı almama yardımcı olursanız cok memnun olurum kurumsal bır fırmada makına operatoruyum ayda 450 tl odeyebılırım borc larım bıtmıs olur 1kızım 1 oglumvar yardımınızı beklıyorum ayrıca kızım seker hastasıdır cok tesekkur ederım

 91. kemal dedi ki:

  acil 50000 tl ihtiyacım var 24 ay veya 36 ay vadeyle olur

 92. Bülent dedi ki:

  Slm 120000tlye ihtiyacım var arazi lerim var borcundan dolayı satamiyorum 05462523903

 93. Sezayi dedi ki:

  Merhaba acil 20 gibi oraya ihtiyacım var 1 aylık
  Işletmemiz var ve orası için gerekiyor istenirse teminat verebiliriz fakat çok acil hatta bir kaç saate
  0541 687 92 000

 94. Hakan dedi ki:

  Mrb hakan kamuda memurum acil 10.000 tl ihtiyacım var aylık 1.000 tl ödemeli acil tşkler 5537684500

 95. yalçın selvi dedi ki:

  Merhaba aşçıbaşı olarak çalışıyorum aylık gelirim 4000 tl aylık 1000 tl ödeye bilirim 30 bin TL ihtiyaç var tel 05352791244

 96. Bekir dedi ki:

  320.000 tl değerinde kiracılı dairem var. 2018 şubat ayında çıkacak. Çıkar çıkmaz satıp borcumu tek kalemde öderim. Sağlık sorunlarımız için acil 20.000 tl nakit borç paraya ihtiyacım var. 0546 650 99 55

 97. kenan dedi ki:

  Merhaba benim 5000 tl ihtiyacım var ve cok acil dönüş bekliyorum aylık 1000 tl geri odeyebişirim kga.55.kga@gmail.com

 98. Barbaros dedi ki:

  Acil 20.000 tl’ye ihtiyacım var tel :05050263590

 99. Mehmet dedi ki:

  Selam benimde 10 bin TL Ye ihtiyacım var 0538 303 97 78 temoroglum@gmail.com dönüş yaparsanız sevinirim

 100. Arif dedi ki:

  Bankadaki borclarimi toplamak istiyorum acil 80 bin tlye ihtyacim var 3500 masim var bir kolaylik yapin lutfen bana yardim edin rica ediyorum ebru hanim lutfen arif19847@hotmail.com

 101. Mevlit dedi ki:

  100000 bin tl ihtiyaç var memurum yardımcı olabilirmisiniz

 102. akın dedi ki:

  Akın acil 7000binliraya ihtiyacım var çok bunaldım çaresizim yardımcı umutlusunuz borç kapatmak için 5439021918

 103. akın dedi ki:

  Çok teşekkür ederim şimdiden herkes memnun. Havada yardımcı olun lütfen

 104. akın dedi ki:

  Havada yardımcı olun 5439021918

 105. Muhammet dedi ki:

  Merhaba devlet memuruyum 100.000 tl ye ihtiyacim var. Aylik gelirim 2950 tl. Aylik 1500-2000 tl olarak geri odeyebilirim. Gercekten yardimci olabilecek arkadaslar iletisime gecsin lutfen mail: muhammetkrb@msn.com

 106. Doga dedi ki:

  Merhaba benim kkb puanim dusuk kredi çekemiyorum bir arkadaşa cektigim icin.acil 10 bin tl ye ihtiyacim var yardimci plur musunuz. Ogretmenim.eskisehir

 107. Hasan dedi ki:

  Acil 3.000tl lazim bankadan cekemiyorum

 108. Esra dedi ki:

  40.000tl borcum var ödeyemiyorum.yardımcı olun lütfen.zor durumdayım cok.iban no yapı kredi :790006701000000094241063.kartlardan dolayı hacizlik oldum kirmizi cizgim var.sigortasız bir yerde yarım gün calısıyorum.yardım edin lütfen.

 109. can dedi ki:

  Devlet memuruyum.3000 tl maaşım var.
  75000 tl ihtiyacım kredi borçlarım var.
  Ankara

BİR YORUM YAZ