2018 Ödemeli Kredi

2018 Ödemeli Kredi

Eski köye yeni adet sloganı ile tv reklamlarında sıkça önümüze sunulan reklamlar ile ING Bank 2018 ödemeleri kredi kampanyasını duyurmuş bulunmakta. Özellikle son dönemde artan farklı ve özel kampanyaları ile adından sıkça söz ettiren bankanın yeni kredi paketiniz sizler için inceledik.

ING Bank Kredi Kampanyası Detayları

Diğer bankalara nazaran daha hızlı davranan ING Bank gerçekten ayrıcalıklarla dolu bir kredi paketi ile tüketicilere hitap etmekte. Dilerseniz daha fazla laf kalabalığı yapmadan kampanya detaylarına geçelim.

Bu kredi kampanyasın da çekebileceğin en yüksek kredi miktarı 50 Bin Lira ve en düşük alabileceğiniz kredi tutarı ise 1500 TL olarak belirlenmiş. Artan masraflar karşısında oluşan yeni nakit arayışları için oldukça tatmin edici rakamlar. Kredi vadeleri ise 3-48 ay arası seçenekle ile sunulmuş. Yani 4 yıla kadar kredi vadelerinizi uzatabilir ve hiç zorlanmadan kredinizi ödeyebilirsiniz. ING Bank 2018 ödemeleri kredinin tek dezavantajı ise bize göre masraf yani kredi tahsis ücreti ödemesi ve zorunlu olan hayat sigortası. Bu masraflar alınmasaydı bizce daha iyi bir kredi kampanyası olabilirdi. Tabi bu noktada faiz oranlarının da önemi ön plana çıkmakta. Diğer bankaların kredi faiz oranları ve aldıkları masraflar da göz önüne alındığında ING Bank yine cazip görünmekte.

Kredi Notuna Göre Kredi Faiz Oranı ING Bank’da

Bankanın aslına bakarsanız bazılarına göre en sevilen bazılarına göre de olmaması gereken tarzı, kredi notuna göre faiz oranları sunmasıdır. 2018 de ödemesine başlanacak kredi kampanyası için özellikle kredi notu yüksek kişilerin başvurması bizce daha avantajlı. Düşük faizli ihtiyaç kredisi için kredi notu iyi olan tüketiciler ING Bank’dan kredi çekebilirler. Kredi notu düşük olanlar ise biraz daha fazla faiz oranı ile karşılaşmaktalar. Dilerseniz faiz oranlarından bahsedelim.

ING Bank 2018 Ödemeli Kredi Faiz Oranları

  • 1850 ve daha üstü bir kredi notuna sahip iseniz ING Bank kredi faiz oranı %1,19
  • 1800-1849 kredi puanınız var ise kredi faizi %1,29 olrak karşınıza çıkmakta.
  • 1750-1799 kredi notu için belirlenen faiz oranı ise %1,39
  • 1700-1699 kredi notuna sahip olanlar için de %1,39 faiz oranı belirlenmiş.

ING Bank 2018 Ertelemeli Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Öncelikle ING Bank müşteri olmanız şart. Bunun yanı sıra da diğer bankaların da özenle üstünde durdukları noktalar gibi iyi bir kredi notu yani temiz sicil ve gelir belgesi önemli hususlardan. 2018 ertelemeli kredi için ise özellikle kredi notunuzun çok iyi olması gerekmekte. Bu sayede hem düşük faizlerden yararlanabilir hem de 2018 yılında ödemelerine başlayabilirsiniz.

Aşağıda ki resme tıklayarak direkt olarak bankanın resmi web sayfasına ulaşabilir ve online olarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

ING Bank 2018 ödemeli kredi

10 Bin Lira kredi için örnek ödeme planından bahsedersek. Kredi notunuzun yüksek olduğunu varsayarak 48 ay vadeli kredi çektiğinizi düşünelim. Bu durumda yararlanacağınız kredi faiz oranı %1,19 olacaktır. 2018 ödemeli kredi için ödeyeceğiniz aylık taksit tutarları 338,62 TL olacaktır. Daha önce de bahsettiğimiz gibi kredi tahsis ücreti olarak 50 TL ve zorunlu hayat sigortası için ise 588 TL sizden alınacak masraflardır.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ