18 Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

18 Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

18 Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, her zaman okurlarına en güncel ve en doğru bilgileri vermeye devam eden zraporu.net/evde-bakim-maasi , günlük olarak da duyurularına devam etmektedir. 2017 Temmuz ayı evde bakım maaşları yattı mı? gibi sorulara da cevap bulabileceğiniz sitemizi takip ederek yine doğru sonuçlara ulaşma imkanına sahipsiniz.

Değerli zraporu.net takipçileri ve okurları 2017 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller listesiEvde Bakım Maaşı Yatan İller Temmuz ayı da dahil tüm evde bakım maaşı yatan illerin listesi her zaman sitemizde mevcuttur. Sizlerden edindiğimiz bilgilerin yanı sıra güncel bilgi platformu sayesinde geniş ekibimiz ile edindiğimiz sonuçları anında işleme almaktayız. Kesinlikle amacımız ziyaretçi çekmek değil, sizlere faydalı bilgiler sunmaktır. Bu nedenle zraporu.net sitesinde yer alan güncel bilgilerin yanlışlığından eminseniz lütfen bizi uyarmaktan çekinmeyiniz. Ayrıca bir çok ziyaretçimizin merak ettiği ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” gibi sorulara da hemen cevap verelim. Evde bakım maaşlarının her ayın ikinci haftasından başlayarak karışık olarak yattığı diğer aylardan edindiğimiz gözlemler sonucu çıkan varsayımdır. Elbette bazen daha erken veya daha geç yattığı da görülmüştür bu nedenle sizlere yalancı çıkmamak için varsayım tabirini kullanmayı daha doğru buluyoruz.

Sayfamızın devamında evde bakım maaşları ile ilgili hesaplara geçen illerin listesini bulabilirsiniz.

18 TEMMUZ 2017 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ GÜNCEL

Temmuz ayı evde bakım maaşları bakım maaşı yatan iller listesi boş ise henüz hesaplara geçmemiş demektir, lütfen listemizden ilinizi kontrol ediniz.

 

Kırşehir Sakarya Denizli
Tokat Ordu Zonguldak
Samsun Kırklareli İzmir
Amasya Şanlıurfa Konya
Giresun Adana Karabük
Antalya Bartın Bilecik
Bolu Hatay Rize
Aksaray Sivas Kastamonu
Çankırı Manisa Ankara
Balıkesir Tekirdağ Isparta
Mardin Bursa  Trabzon
Afyon Kocaeli  Osmaniye
Uşak İstanbul  Düzce
Malatya Diyarbakır  Erzurum
Kars Mersin  Batman
Ağrı Muğla  Bolu
K.Maraş Yozgat Çanakkale

 

 

Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Kadar?

Sitemizin diğer duyurularında yer aldığı üzere 30.06.2017 tarihine kadar ki olan bakım aylıkları 960,58 TL olarak açıklanmıştır. Temmuz 2017 bakım parası olarak 960,58 TL hesaplara net olarak geçecek tutardır. Bu rakam bizim de katıldığımız üzere aslında çok yetersizdir fakat bu noktada bir bakıcının 2 kişiye bakabileceğinin vurgusunu da yapalım. Tabi evde bakım parası alma koşullarının her iki hasta bakımı için de sağlanması koşulu aranmaktadır.

Evde bakım aylığının önümüzde ki aylardan itibaren 1000 TL olarak açıklanması beklenmektedir. Zraporu olarak bizler ise evde bakım parasının en az asgari ücret tutarı olma konusunda ısrarcıyız.

Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatar?

Genelde bakım paralarının her ayın 7’side başladığını belirtmiştik. Temmuz 2017 için ödemelerin 10 Temmuz’da başlayıp 18 Temmuz’da bitirilmesi beklenmekte.

Evde bakım parası alan bakıcıların gönlünden geçen diğer bir konu da SGK’lı olmak istemeleri. Hükümet tarafından her an açıklanması gereken isteğe bağlı sigorta olma durumu da gündemde yerini korumakta.

Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Yattı mı?

Sitemizde yer alan evde bakım maaşı yatan iller listesinden bulunduğunuz ili kontrol ederek bakım maaşının yatıp yatmadığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası internet bankacılığı ile hesabınıza paranın geçip geçmediğini kontrol edebilir, ATM ve şubelerden paranızı çekebilirsiniz.

Okurlarımızdan gelen tüm istek ve önerileri dikkate almaktayız. Bu doğruluda edindiğimiz tecrübe ile birlikte evde bakım parası yatan illerin listesi ile ilgili, bakım parasının yatıp yatmadığı konusunda soru yöneltmeden önce aşağıda ki hususları göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

 1. Maaş yatan iller listesi günlük olarak yenilenmektedir bu nedenle gün sonu sitemizi tekrar ziyaret ederek kontrol etmenizi öneririz.
 2. Evde bakım maaşı neden yatmadı? Gibi soruların muhatabı sadece bağlı bulunduğunuz il veya ilçenin sosyal hizmetler kurumudur. Bu soruya cevap vermemiz olanaksızdır.
 3. Evde bakım maaşlarının sırası her ay değişmekte ve sıra ile yatmaktadır. Tüm illere aynı anda maaşların yatması söz konusu değildir.

www.zraporu.net

[Toplam:2    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 11 YORUM
 1. Mürsel demir dedi ki:

  Diyarbakır yatmadimki

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Merhaba Mürsel Bey, Diyarbakır beklenenin aksine 17 Temmuz 2017 tarihinde yatmadı. Umarız 18 Temmuz gün içerisinde hesaplara geçmiş olur. Aldığımız bilgiler bazen geç sonuca ulaşabiliyor. Kusura bakmayın. Teşekkürler.

 2. Sahin dedi ki:

  Adıyaman yattimi serap hanım

 3. Sahin dedi ki:

  Pardon ebru hanım

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Merhaba Şahi̇n Bey, Adıyaman hakkında henüz bir gelişme yok. Fakat bugün yarın hesaplara geçecektir. Umarım en kısa zaman da hesabınıza geçer. Bir gelişme olduğunda lütfen bizimle paylaşın , seviniriz. Teşekkürler.

 4. Yaren Sevecen dedi ki:

  Evde bakım maaşı için başvuru yaptım ne zaman sonuçlanır Ebru Hanım

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Başvurularınız 3 hafta içerisinde sonuçlanacaktır. Detaylı bilgiyi sitemizden edinebilirsiniz. Teşekkürler.

 5. Mürsel demir dedi ki:

  Slm ebru hanım bizim evde bakım maaşı adres değişikliği nedeniyle kesildi dilekçe verdim eve bakmaya gelecekler bu ayın barasinida yaptıracaklar mı bilgi verirseniz sevinirim

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Merhaba Mürsel Bey, geriye dönük ödeme yapılmıyor, onaylandığı tarih itibari ile ödemenizi alabilirsiniz. Teşekkürler

 6. Reyhan dedi ki:

  Sitenizi favorilere ekledim en doğru bilgiler burada

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Teşekkürler Reyhan Hanım

BİR YORUM YAZ