16 Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

16 Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller Listesi

16 Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, her zaman okurlarına en güncel ve en doğru bilgileri vermeye devam eden zraporu.net/evde-bakim-maasi , günlük olarak da duyurularına devam etmektedir. 2017 Haziran ayı evde bakım maaşları yattı mı? gibi sorulara da cevap bulabileceğiniz sitemizi takip ederek yine doğru sonuçlara ulaşma imkanına sahipsiniz.

Değerli zraporu.net takipçileri ve okurları 2017 Haziran evde bakım maaşı yatan iller listesiEvde Bakım Maaşı Yatan İller Haziran ayı da dahil tüm evde bakım maaşı yatan illerin listesi her zaman sitemizde mevcuttur. Sizlerden edindiğimiz bilgilerin yanı sıra güncel bilgi platformu sayesinde geniş ekibimiz ile edindiğimiz sonuçları anında işleme almaktayız. Kesinlikle amacımız ziyaretçi çekmek değil, sizlere faydalı bilgiler sunmaktır. Bu nedenle zraporu.net sitesinde yer alan güncel bilgilerin yanlışlığından eminseniz lütfen bizi uyarmaktan çekinmeyiniz. Ayrıca bir çok ziyaretçilerimizin merak ettiği ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” gibi sorulara da hemen cevap verelim. Evde bakım maaşlarının her ayın ikinci haftasından başlayarak karışık olarak yattığı diğer aylardan edindiğimiz gözlemler sonucu çıkan varsayımdır. Elbette bazen daha erken veya daha geç yattığı da görülmüştür bu nedenle sizlere yalancı çıkmamak için varsayım tabirini kullanmayı daha doğru buluyoruz.

Sayfamızın devamında evde bakım maaşları ile ilgili hesaplara geçen illerin listesini bulabilirsiniz.

HAZİRAN 2017 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

Güncel liste
 1- Tokat  18- Konya  35- Trabzon
 2- Kırşehir  19- Denizli  36- Karabük
 3- Amasya  20- Balıkesir  37- Osmaniye
 4- Samsun  21- Zonguldak  38- Rize
 5- Antalya  22- Mersin  39- Kütahya
 6- Giresun  23- Diyarbakır  40- Ordu
 7- Aksaray  24- Muğla
 8- Uşak  25- İstanbul
 9- Malatya  26- Bursa
 10- Kahramanmaraş  27- Tekirdağ
 11- Kırklareli  28- Kocaeli
 12- Bolu  29- Manisa
 13- Sakarya  30- Sivas
 14- Bilecik  31- Hatay
 15- Afyonkarahisar  32- Bartın
 16- Ankara  33- Şanlıurfa
 17- İzmir  34- Adana

Haziran ayı evde bakım maaşları bakım maaşı yatan iller listesi boş ise henüz hesaplara geçmemiş demektir, lütfen listemizden ilinizi kontrol ediniz.

Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Kadar?

Sitemizin diğer duyurularında yer aldığı üzere 30.06.2017 tarihine kadar ki olan bakım aylıkları 960,58 TL olarak açıklanmıştır. Haziran 2017 bakım parası olarak 960,58 TL hesaplara net olarak geçecek tutardır. Bu rakam bizim de katıldığımız üzere aslında çok yetersizdir fakat bu noktada bir bakıcının 2 kişiye bakabileceğinin vurgusunu da yapalım. Tabi evde bakım parası alma koşullarının her iki hasta bakımı için de sağlanması koşulu aranmaktadır.

Evde bakım aylığının önümüzde ki aylardan itibaren 1000 TL olarak açıklanması beklenmektedir. Zraporu olarak bizler ise evde bakım parasının en az asgari ücret tutarı olma konusunda ısrarcıyız.

Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatar?

Genelde bakım paralarının her ayın 7’side başladığını belirtmiştik. Haziran 2017 için ödemelerin 10 Haziran’da başlayıp 18 Haziran’da bitirilmesi beklenmekte.

Evde bakım parası alan bakıcıların gönlünden geçen diğer bir konu da SGK’lı olmak istemeleri. Hükümet tarafından her an açıklanması gereken isteğe bağlı sigorta olma durumu da gündemde yerini korumakta.

Haziran 2017 Evde Bakım Maaşı Yattı mı?

Sitemizde yer alan evde bakım maaşı yatan iller listesinden bulunduğunuz ili kontrol ederek bakım maaşının yatıp yatmadığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası internet bankacılığı ile hesabınıza paranın geçip geçmediğini kontrol edebilir, ATM ve şubelerden paranızı çekebilirsiniz.

Okurlarımızdan gelen tüm istek ve önerileri dikkate almaktayız. Bu doğruluda edindiğimiz tecrübe ile birlikte evde bakım parası yatan illerin listesi ile ilgili, bakım parasının yatıp yatmadığı konusunda soru yöneltmeden önce aşağıda ki hususları göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

 1. Maaş yatan iller listesi günlük olarak yenilenmektedir bu nedenle gün sonu sitemizi tekrar ziyaret ederek kontrol etmenizi öneririz.
 2. Evde bakım maaşı neden yatmadı? Gibi soruların muhatapı sadece bağlı bulunduğunuz il veya ilçenin sosyal hizmetler kurumudur. Bu soruya cevap vermemiz olanaksızdır.
 3. Evde bakım maaşlarının sırası her ay değişmekte ve sıra ile yatmaktadır. Tüm illere aynı anda maaşların yatması söz konusu değildir.

www.zraporu.net

[Toplam:3    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Kenan dedi ki:

  Mardin yatmadı mı?

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Evde bakım maaşları yatmıştır , hayırlı olsun.

BİR YORUM YAZ