15 Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

15 Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller

15 Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Yatan İller listesi, her zaman okurlarına en güncel ve en doğru bilgileri vermeye devam eden zraporu.net/evde-bakim-maasi , günlük olarak da duyurularına devam etmektedir. 2017 Temmuz ayı evde bakım maaşları yattı mı? gibi sorulara da cevap bulabileceğiniz sitemizi takip ederek yine doğru sonuçlara ulaşma imkanına sahipsiniz.

Değerli zraporu.net takipçileri ve okurları 2017 Temmuz evde bakım maaşı yatan iller listesiEvde Bakım Maaşı Yatan İller Temmuz ayı da dahil tüm evde bakım maaşı yatan illerin listesi her zaman sitemizde mevcuttur. Sizlerden edindiğimiz bilgilerin yanı sıra güncel bilgi platformu sayesinde geniş ekibimiz ile edindiğimiz sonuçları anında işleme almaktayız. Kesinlikle amacımız ziyaretçi çekmek değil, sizlere faydalı bilgiler sunmaktır. Bu nedenle zraporu.net sitesinde yer alan güncel bilgilerin yanlışlığından eminseniz lütfen bizi uyarmaktan çekinmeyiniz. Ayrıca bir çok ziyaretçimizin merak ettiği ” evde bakım maaşları ne zaman yatmaya başlar? ” gibi sorulara da hemen cevap verelim. Evde bakım maaşlarının her ayın ikinci haftasından başlayarak karışık olarak yattığı diğer aylardan edindiğimiz gözlemler sonucu çıkan varsayımdır. Elbette bazen daha erken veya daha geç yattığı da görülmüştür bu nedenle sizlere yalancı çıkmamak için varsayım tabirini kullanmayı daha doğru buluyoruz.

Sayfamızın devamında evde bakım maaşları ile ilgili hesaplara geçen illerin listesini bulabilirsiniz.

TEMMUZ 2017 EVDE BAKIM MAAŞI YATAN İLLERİN LİSTESİ

Temmuz ayı evde bakım maaşları bakım maaşı yatan iller listesi boş ise henüz hesaplara geçmemiş demektir, lütfen listemizden ilinizi kontrol ediniz.

Kırşehir Sakarya Denizli
Tokat Ordu Zonguldak
Samsun Kırklareli İzmir
Amasya Şanlıurfa Konya
Giresun Adana Karabük
Antalya Bartın Bilecik
Bolu Hatay Rize
Aksaray Sivas Kastamonu
Çankırı Manisa Ankara
Balıkesir Tekirdağ Isparta
Mardin Bursa
Afyon Kocaeli
Uşak İstanbul
Malatya Diyarbakır
Kars Mersin
Ağrı Muğla
K.Maraş

 

Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Kadar?

Sitemizin diğer duyurularında yer aldığı üzere 30.06.2017 tarihine kadar ki olan bakım aylıkları 960,58 TL olarak açıklanmıştır. Temmuz 2017 bakım parası olarak 960,58 TL hesaplara net olarak geçecek tutardır. Bu rakam bizim de katıldığımız üzere aslında çok yetersizdir fakat bu noktada bir bakıcının 2 kişiye bakabileceğinin vurgusunu da yapalım. Tabi evde bakım parası alma koşullarının her iki hasta bakımı için de sağlanması koşulu aranmaktadır.

Evde bakım aylığının önümüzde ki aylardan itibaren 1000 TL olarak açıklanması beklenmektedir. Zraporu olarak bizler ise evde bakım parasının en az asgari ücret tutarı olma konusunda ısrarcıyız.

Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Ne Zaman Yatar?

Genelde bakım paralarının her ayın 7’side başladığını belirtmiştik. Temmuz 2017 için ödemelerin 10 Temmuz’da başlayıp 18 Temmuz’da bitirilmesi beklenmekte.

Evde bakım parası alan bakıcıların gönlünden geçen diğer bir konu da SGK’lı olmak istemeleri. Hükümet tarafından her an açıklanması gereken isteğe bağlı sigorta olma durumu da gündemde yerini korumakta.

Temmuz 2017 Evde Bakım Maaşı Yattı mı?

Sitemizde yer alan evde bakım maaşı yatan iller listesinden bulunduğunuz ili kontrol ederek bakım maaşının yatıp yatmadığı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz. Ayrıca Ziraat Bankası internet bankacılığı ile hesabınıza paranın geçip geçmediğini kontrol edebilir, ATM ve şubelerden paranızı çekebilirsiniz.

Okurlarımızdan gelen tüm istek ve önerileri dikkate almaktayız. Bu doğruluda edindiğimiz tecrübe ile birlikte evde bakım parası yatan illerin listesi ile ilgili, bakım parasının yatıp yatmadığı konusunda soru yöneltmeden önce aşağıda ki hususları göz önünde bulundurmanızı rica ederiz.

 1. Maaş yatan iller listesi günlük olarak yenilenmektedir bu nedenle gün sonu sitemizi tekrar ziyaret ederek kontrol etmenizi öneririz.
 2. Evde bakım maaşı neden yatmadı? Gibi soruların muhatabı sadece bağlı bulunduğunuz il veya ilçenin sosyal hizmetler kurumudur. Bu soruya cevap vermemiz olanaksızdır.
 3. Evde bakım maaşlarının sırası her ay değişmekte ve sıra ile yatmaktadır. Tüm illere aynı anda maaşların yatması söz konusu değildir.

 

www.zraporu.net

[Toplam:8    Ortalama:5/5]

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 12 YORUM
 1. Kenan dedi ki:

  Bursa ilinden haberi olan varmı acil

 2. Mine Pak dedi ki:

  Geçen ay geç yatmıştı bu ay da öyle olacak gibi

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Umarım en kısa zamanda listede ilinizin ismini görürsünüz, teşekkürler.

 3. Nihan Soydere dedi ki:

  Evde bakım maaşlarına bu ay zam gelmedi mi

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Gelecek ay içerisinde evde bakım maaşlarına zam gelecektir.

 4. Yeliz Hanım dedi ki:

  Bu ay 1027 tl yatacağı söyleniyor

  1. Hakan Aksoyer dedi ki:

   Bana 960 lira yattı

   1. Ebru Selvi dedi ki:

    Hakan Bey gelecek ay için zamlı maaşlar yatacaktır.

 5. Hasan Görmez dedi ki:

  Yeliz Hanım gelecek ay evde bakım maaşları zamlı yatacak bu ay değil yani Ağustos 2017 evde bakım maaşı 1027 lira yatacak

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Desteğiniz için teşekkürler.

 6. Hakan Aksoyer dedi ki:

  Evde bakım maaşı yatan iller temmuz 2017 listesi en güncel bu sitede teşekkürler

  1. Ebru Selvi dedi ki:

   Biz teşekkür ederiz desteğiniz için

BİR YORUM YAZ